Elektrický mlynček na korenie a soľ TKG PSGR 1050BU

Značka: TKG

Sada 2ks elektrických mlynčekov na korenie a soľ TKG PSGR1050BU je ideálna pre dochucovanie rôznych jedál a pokrmov čerstvo mletým korením alebo soľou

20,99

O produkte: Elektrický mlynček na korenie a soľ TKG PSGR 1050BU

ba4a84fe-0d8c-47d3-b3bc-5da40e72cfe8

Hlavný popis produktu

Sada 2ks elektrických mlynčekov na korenie a soľ TKG PSGR1050BU je ideálna pre dochucovanie rôznych jedál a pokrmov čerstvo mletým korením alebo soľou. Disponuje prvotriednym keramickým mlynčekom, nezameniteľným Midnight Blue dizajnom, robustným krytom a kompaktnými rozmermi, vďaka čomu sa zmestí na akúkoľvek kuchynskú linku. Naviac má nastavenie jemnosti mletia a aj integrované svetielko pre presné množstvo pomletej soli alebo korenia. Komfortné používanie a jednoduchosť v jednom!

Charakteristika a technické údaje:
2 elektrické mlynčeky na korenie a soľ
Nastavenie hrúbky mletia
Veľkosť produktu 52x52x227 mm
Integrované svetielko
Keramický mlynček
Pogumovaný povrch
Funguje na 4 AA batérie (nie sú súčasťou balenia)

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách. Sadu 2ks elektrických mlynčekov na korenie a soľ TKG PSGR1050 nájdete v našej ponuke vo viacerých farebných prevedeniach.

Pantone Color Institute, popredná spoločnosť špecializujúca sa na analýzu trendov v oblasti farieb, oznámila, že farbou roka 2020 sa stáva modrá, konkrétne elegantný odtieň 19-4052 Classic Blue. Inštitút hovorí, že až 80 % informácií prijímame očami, správny výber farby je preto nesmierne dôležitý. Výberový proces Pantone Color of the Year vyžaduje starostlivé zváženie a analýzu súčasných trendov. Odborníci v Pantone kombinujú svet hľadaním nových farebných vplyvov.
Midnight blue - Tento odtieň má prinášať odolnosť, čistotu a sústredenosť mysle. Vnáša pokoj, dôveru a spojenie; zdôrazňuje našu túžbu po spoľahlivom a stabilnom základe, na ktorom sa dá stavať, keď prekročíme prah do novej éry.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.