Elektrický LED gril 2v1 Adler AD 3059

Značka: ADLER

Elektrický gril 2v1 Adler AD3059 s LED displejom s maximálnym výkonom 3000 W vám dáva možnosť pripraviť si širokú škálu teplých jedál - od opekaných burgerov, cez steaky, bravčovú krkovičku, kuracie a iné mäsá, až po grilovanú zeleninu a syry

169,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Elektrický LED gril 2v1 Adler AD 3059

f3f4cfe6-6ec1-473f-98c3-5d66d0c53d6c

Hlavný popis produktu

Elektrický gril 2v1 Adler AD3059 s LED displejom s maximálnym výkonom 3000 W vám dáva možnosť pripraviť si širokú škálu teplých jedál - od opekaných burgerov, cez steaky, bravčovú krkovičku, kuracie a iné mäsá, až po grilovanú zeleninu a syry. Výhrevné platne sú chránené teflónovou vrstvou, vďaka ktorej sa jedlo neprilepí a následné umytie zaberie doslova chvíľku. Povrch navyše umožňuje grilovať bez pridania tuku a otvor na odvádzanie tuku robí pokrmy zdravšími. Zariadenie má pohodlný ovládací panel s LED displejom.
Teplotu si môžete nastaviť v rozmedzí 60 až 230 °C, vďaka čomu pripravíte ako jemné krevety a grilované huby, tak klobásu či bravčovú krkovičku. A čo viac, môžete nastaviť rozdielnu teplotu na hornej a spodnej doske. Toto je praktická funkcia, keď je potrebné piecť jednu stranu mäsa. Okrem toho je prístroj vybavený časovačom, ktorý umožňuje nastaviť dobu pečenia v rozsahu od 1 do 99 minút.

Charakteristika a technické údaje:
Elektrický gril LED 2v1
Funkcie:
- kontaktný gril: opekanie z oboch strán,
- stolný gril: jednostranné opekanie.
Kontaktný gril:
- veľká plocha jednej platne: 29 x 26 cm,
- nastaviteľný sklon vrchnej dosky s blokádou zaručuje tlak a prepečenie jedla.
Stolný gril:
- grilovacia plocha v rozloženom stave: 1508 cm2,
- uhol rozloženia platní max. 180°.
Ovládací panel s LED displejom
Regulácia teploty 60°C - 230°C
Nezávislá regulácia teploty spodnej a hornej platne
Časovač 1 - 99 minút
Dve sady platní: ploché a vrúbkované
Vyhrievacie platne s nepriľnavou vrstvou
Platne sú vhodné do umývačky riadu
Odnímateľná odkvapkávacia miska
Rukoväť chladná na dotyk
Stabilné, gumené zadné nožičky
Výškovo nastaviteľné predné nožičky: rýchlejšie odvádzanie tuku
Možnosť ukladania v zvislej polohe
Rozmery zariadenia: 36,5 x 36 x 14cm
Hmotnosť: 6,85 kg
Dĺžka napájacieho kábla: 80 cm
Napájanie: 220-240 V, 50 / 60 Hz
Výkon: nom. 2000 W, max. 3000 W

Výberom grilu Adler AD3059 máte možnosť prípravy pokrmov dvoma spôsobmi. Kontaktný gril umožňuje tradičné obojstranné grilovanie, stolný gril je možnosťou, pri ktorej rozložíte výhrevné platne a vytvoríte tak jednu väčšiu plochu na spracovanie mäsa a zeleniny. Šetrí čas a je skvelým doplnkom rodinných osláv alebo grilovačiek s priateľmi.
Súprava obsahuje dve sady platní: ploché a vrúbkované, ktoré sú potiahnuté teflónom, ktorý uľahčuje čistenie zariadenia a zabraňuje prilepeniu produktov počas vyprážania. Sú vhodné do umývačky riadu, čo skracuje čas potrebný na čistenie grilu po použití. Odnímateľná odkvapkávacia miska zachytáva tuk, mäsové šťavy alebo vodu zo zeleniny bez obáv, že zašpinia stôl alebo dosku. Nastaviteľné predné nožičky vám pomôžu nájsť správny uhol, aby tuk pri grilovaní rýchlejšie odtiekol. Rukoväť chladná na dotyk a stabilné gumené zadné nožičky zvyšujú bezpečnosť a komfort používania grilu. AD3059 je užitočné zariadenie, ktoré vám umožní pripraviť si obľúbené jedlá bez ohľadu na ročné obdobie a počasie za oknom.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.