Elektrický krb Bimar HFP 01

Značka: BIMAR

Štýlový voľne stojaci elektrický krb Bimar HFP01 je moderným výtvorom v dizajne, ktorý sa hodí do každého interiéru

169,99

O produkte: Elektrický krb Bimar HFP 01

5aae8ddc-f850-4dc5-ad0f-8063347ffea8

Hlavný popis produktu

Štýlový voľne stojaci elektrický krb Bimar HFP01 je moderným výtvorom v dizajne, ktorý sa hodí do každého interiéru. Realistický vzor ohňa s tlejúcimi polenami a rýchlym ohrevom vás pozýva snívať a relaxovať. Tento elektrický krb je nielen atraktívnym ale aj užitočným doplnkom vašej domácnosti, nakoľko má zabudovaný teplovzdušný ventilátor s dvoma úrovňami ohrevu – 900 a 1800W. Nespornou výhodou oproti klasickým krbom je jeho čistota, nezanecháva žiadny popol ani sadze a naviac nie je potrebné skladovať drevo.
Atmosféra tlejúceho dreva je dokonalým doplnkom pohodového zimného večera. Okrem rodinnej pohody si môžete krb Bimar HFP01 vychutnávať napríklad aj pri romantických chvíľach so svojim partnerom.

Charakteristika a technické údaje:
Voľne stojaci elektrický krb s ventilátorom, ktorého ohnisko simuluje horiaci plameň s ozdobnými polenami
Predné dvierka s kľučkou a tvrdeným sklom
Bočné steny s priehľadnými sklami
Teplovzdušný ventilátor 900W / 1800 W
Nastaviteľný izbový termostat
Nezávislý krbový efekt so svetelnou reguláciou plameňa (stmievač).
Ohnisko s polenami podobnými drevu
Napájanie: 220-240V, 50Hz
Max. príkon: 1800 W
Hmotnosť: 6,4 kg
Rozmery: 390x548x260 mm

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.