Elektrický krájač potravín Ritter Elexa 5 čierny

Značka: RITTER

Elektrický krájač potravín Ritter Elexa5 – pôžitok zo skladacieho krájania!Kovový dizajn dodáva spotrebiču ušľachtilý vzhľad v elegantnej farbe, vďaka čomu je skutočným pútačom v každej kuchyni

329,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Elektrický krájač potravín Ritter Elexa 5 čierny

b2fa05bd-8dc8-4c5a-92b6-4b1ccd0c7a3d

Hlavný popis produktu

Elektrický krájač potravín Ritter Elexa5 – pôžitok zo skladacieho krájania!
Kovový dizajn dodáva spotrebiču ušľachtilý vzhľad v elegantnej farbe, vďaka čomu je skutočným pútačom v každej kuchyni. Naviac sa s týmto krájačom úžasne ľahko manipuluje a po použití sa aj ľahko čistí.

Keď Elexu5 po krájaní opäť zložíte, stroj je široký len 10 cm, a preto sa perfektne hodí aj do menších kuchýň. V rozloženom stave zaberá veľmi málo miesta aj na pracovnej doske, aj keď je dĺžka pohybu saní cca 20 cm. Ak chcete krájať väčšie potraviny, ako napríklad veľký bochník chleba alebo poriadny kus slaniny, sane sa dajú jednoducho odomknúť a dokonca úplne vybrať.

Hrúbku plátku možno plynulo nastavovať od tenkých plátkov až po cca 14 mm, jednoduchým použitím nastavovacieho kolieska. Priložený zúbkovaný kruhový nôž z nehrdzavejúcej ocele zaistí dokonalý "plátok". Bezpečnostný spínač pre prerušovanú a nepretržitú prevádzku zaisťuje mimoriadne vysoký komfort obsluhy a maximálnu bezpečnosť počas procesu krájania. Spotrebič poháňa osvedčený 65-wattový Eco motor, ktorý pracuje oveľa efektívnejšie ako iné motory v bežných krájačoch potravín – a s výrazne nižšou spotrebou energie.

Charakteristika a technické vlastnosti:
kovová konštrukcia
sklopný posuvný mechanizmus
zúbkovaný nôž s priemerom 17 cm
hrúbka plátku nastaviteľná do cca 14 mm
bezpečnostný spínač pre prerušovanú a nepretržitú prevádzku
odnímateľné sane pre úsporu miesta pri skladovaní, keď je krájač zložený
dĺžka pohybu saní cca 20 cm
podnos na nakrájané potraviny
priestor pre uloženie kábla
rozmery (ŠxVxH): 24 (zložené 10) x 20 x 34 cm
hmotnosť: 3,4 kg
230 V, 65 W
pracovný cyklus 5 minút
VDE/GS, bezpečnostná kategória 2, CE
vyrobené v Nemecku

Krájač potravín je vybavený špeciálnym ozubeným nožom, prepínačom na prerušovanú a nepretržitú prevádzku, zásobníkom na potraviny a priestorom na uloženie kábla. Elexa5 je samozrejme „vyrobená v Nemecku“, ako všetky ostatné výrobky spoločnosti Ritter.
Ritter založil v roku 1905 Franz Ritter. Odvtedy firma vyvíja a vyrába stolové a zabudované domáce spotrebiče, ktoré uľahčujú každodenný život v kuchyni. Spoločnosť vyvíja, navrhuje a vyrába pod vedením Michaela Schüllera výlučne v Gröbenzell pri Mníchove. Filozofia spoločnosti je postavená na vysokej úrovni kvality.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.