Elektrický konvektor s WiFi Bimar HC 514

Značka: BIMAR

Elektrický konvektor Bimar HC514 s Wifi, Bluetooth, ventilátorom a časovačom predstavuje klasické konvekčné vykurovanie, ktoré však vďaka turbo-ventilátoru dostane teplo skôr do všetkých rohov miestnosti

94,99

O produkte: Elektrický konvektor s WiFi Bimar HC 514

9679fe6b-801c-4df7-8c3e-193901685eef

Hlavný popis produktu

Elektrický konvektor Bimar HC514 s Wifi, Bluetooth, ventilátorom a časovačom predstavuje klasické konvekčné vykurovanie, ktoré však vďaka turbo-ventilátoru dostane teplo skôr do všetkých rohov miestnosti. Voľne stojaci ohrievač so stabilnými nohami môžete ovládať jednoducho priamo na zariadení alebo prostredníctvom Wifi, len si zvolíte požadovanú teplotu prípadne spustíte ventilátor a nastavíte časovač. Spoľahlivý konvektor Bimar HC514 má výkon až 2000 W a je vhodný pre miestnosti s plochou až do 20 m2. Toto zariadenie má odolné kovové telo a jednoduché prenášanie zabezpečia integrované rukoväte. Rýchle, spoľahlivé a štýlové riešenie vykurovania!

Charakteristika a technické údaje:
Konvektor s prirodzenou konvekciou, Wifi, časovačom a turbo ventilátorom pre široký rozptyl tepla
Aplikácia kompatibilná s iOS a Android na ovládanie každej funkcie a denné a týždenné programovanie
Hlasové ovládanie pomocou Amazon Alexa a Google Assistant
Dotykové elektronické ovládanie, diaľkové ovládanie a inteligentná aplikácia Bimar
Nastavenia: Pohotovostný režim / 1 000 W / 2 000 W / Eco / Proti zamrznutiu
Nastaviteľný izbový termostat 5-45°C
24h časovač
2,4G Wi-Fi + Bluetooth
Integrované bočné rukoväte
Displej zobrazujúci zvolenú funkciu
Vypnutie v prípade prevrátenia
Kovové telo
Vhodné pre miestnosti do cca 20 m2
Napájanie: 220-240 V, 50 Hz
Výkon: 1800 – 2000 W
Hmotnosť: 4,5 kg
Rozmery: 710x218x445 mm

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.