Elektrický gril Camry CR 3044

Značka: CAMRY

Elektrický gril Camry CR3044 s maximálnym príkonom 2100 W vám umožní pripraviť širokú škálu teplých jedál - od toastových hamburgerov, cez steaky, bravčovú krkovičku, kuracie a iné mäso, až po grilovanú zeleninu a syr

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Elektrický gril Camry CR 3044

a7051339-ca67-45bd-9981-82fa86a56b76

Hlavný popis produktu

Elektrický gril Camry CR3044 s maximálnym príkonom 2100 W vám umožní pripraviť širokú škálu teplých jedál - od toastových hamburgerov, cez steaky, bravčovú krkovičku, kuracie a iné mäso, až po grilovanú zeleninu a syr. Vykurovacie dosky sú chránené teflónovým povlakom, vďaka ktorému sa jedlo nelepí a následné umývanie trvá doslova chvíľu. Povrch dosiek navyše umožňuje grilovať bez pridania tuku a odtokový otvor pre tuk robí pokrmy zdravšími.
Asi každý z nás má svoje obľúbené grilované jedlo. Bez ohľadu na to, či ide o mäso, syry, zeleninu alebo sladké občerstvenie, od dnešného dňa si ich zdravú verziu môžete pripraviť sami vo vlastnej kuchyni. CR3044 je zariadenie, ktoré sa veľmi ľahko ovláda, je vyrobené z vysoko kvalitných častí, vďaka čomu si za pár okamihov pripravíte aromatický obed, občerstvenie alebo teplú večeru pre seba, priateľov alebo celú rodinu. Maximálny výkon 2100 W umožňuje rýchle grilovanie aj väčších kusov mäsa alebo tvrdej zeleniny. Termostat udržuje správnu teplotu výhrevných dosiek a LED kontrolka na vrchu veka vás informuje, že gril je pripravený na prácu. CR3044 je jednoduché a funkčné zariadenie, ktoré je možné skladovať aj vertikálne, takže nezaberie veľa miesta ani v najmenšej kuchyni.

Charakteristika a technické údaje:
Maximálny príkon: 2100 W
Nominálny príkon: 1500 W
Vykurovacie dosky s plochým nepriľnavým povrchom
Veľkosť vykorovacej dosky 25x17 cm
Tepelne izolované rukoväte
Odkvapkávač na tuk
Možno skladovať vo vertikálnej polohe
Rozmery zariadenia: 30,50 x 26,50 x 10 cm
Hmotnosť ziariadenia: 1,79 kg

Elektrický gril Camry CR3044 je dokonalým produktom pre fanúšikov experimentov v kuchyni a pre všetkých gurmánov grilovaných jedál. Už nemusíte čakať na slnečné a teplé dni, aby ste si mohli vychutnať svoje obľúbené grilované jedlá. Dnes si môžete vychutnať domáce hamburgery, klobásu, kuracie, bravčové rezne alebo steaky, ako aj aromatickú zeleninu a originálne teplé občerstvenie. Potešte svojich blízkych a priateľov kulinárskym umením a pripravte svoj podpisový pokrm s minimálnym úsilím.Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.