Elektrický gril Adler AD 6610

Značka: ADLER

Elektrický gril Adler AD6610 s maximálnym výkonom 3 000 W, na ktorom je ľahké pripraviť chutné pokrmy, má dve varné zóny - plochú a rebrovanú, ktoré umožňujú prípravu vyprážaných aj grilovaných jedál

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Elektrický gril Adler AD 6610

161a804d-aa77-4d57-a338-b70c084d3168

Hlavný popis produktu

Elektrický gril Adler AD6610 s maximálnym výkonom 3 000 W, na ktorom je ľahké pripraviť chutné pokrmy, má dve varné zóny - plochú a rebrovanú, ktoré umožňujú prípravu vyprážaných aj grilovaných jedál. Pre pohodlie používateľa má gril sklenené priehľadné veko s tepelnoizolačnými rukoväťami. Teplotu je možné plynulo regulovať vo veľkom rozsahu, čo umožňuje udržiavať príslušnú teplotu grilovaných výrobkov. Skvelá voľba pre milovníkov rodinného grilovania, naviac bez akýchkoľvek problémov so zapaľovaním ohňa či dymom. AD6610 sa ľahko používa a udržuje v čistote vďaka možnosti odpojenia napájacieho kábla od regulátora teploty.

Charakteristika a technické údaje:
Sklenené veko
Vykurovacia doska s nepriľnavým povlakom 40x30 cm
Dva grilovacie povrchy: plochý a rebrovaný
Plynulá regulácia teploty
Odnímateľný regulátor s napájacím káblom
Tepelne izolované rukoväte
V balení aj špachtľa
Nominálny výkon: 2200 W
Maximálny výkon: 3000 W
Rozmery zariadenia: 51 x 33,70 x 15,70 cm
Hmotnosť zariadenia: 4,15 kg

Chuť mäsa a zeleniny pripravenej na grile je jedinečná a zvyčajne si ju spájame s letom. Ak však nemáte miesto, kde by ste si mohli založiť tradičný gril, alebo sa vám nepáči, že sa musíte vybaviť mnohými doplnkami, od uhlia, cez podpaľovanie, ba dokonca až po plynové fľaše, bude tento model elektrického grilu pre vás ako stvorený. Eliminujeme potrebu „špinavej práce“ a problém s uskladnením všetkého vybavenia potrebného na grilovanie. Navyše má elektrický gril ešte jednu výhodu, vďaka ktorej si môžete pripravovať svoje obľúbené jedlá po celý rok! Prístroj s vysokým výkonom až 3 000 W uľahčí rýchlu prípravu aj väčších porcií mäsa pre celú rodinu. Sada obsahuje aj lopatku, čo znamená, že svoju kuchársku cestu môžete zahájiť hneď po zakúpení. Podnos na kvapkajúci tuk ochráni grilovaciu dosku ako aj pripravované jedlo pred nečistotami.Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.