Elektrické USB mlynčeky na soľ a korenie Adler AD 4449 biele

Značka: ADLER

Kombinácia troch elektrických USB mlynčekov na soľ a korenie Adler AD4449 je mimoriadne pohodlná a ľahko sa používa

36,99

O produkte: Elektrické USB mlynčeky na soľ a korenie Adler AD 4449 biele

1b6f00f1-d72d-4b99-b98c-58edeec8c413

Hlavný popis produktu

Kombinácia troch elektrických USB mlynčekov na soľ a korenie Adler AD4449 je mimoriadne pohodlná a ľahko sa používa. Má tiež niekoľko zaujímavých funkcií. Napríklad jemnosť mletia korenia si môžete ľubovoľne nastaviť. To sa hodí, ak má jeden člen domácnosti rád nahrubo mletú soľ a iný má radšej jemne mletú papriku. Osvetlená základňa zase uľahčuje kontrolu nad tým, kam sa korenie dostane a koľko toho ešte treba pomlieť. Kapacita jedného mlynčeka je 150 ml, takže sa nemusíte báť častého dopĺňania. Zariadenie nabijete USB káblom a po 2,5 hodinách môžete naplno využívať jeho funkcie. Pri štandardnom používaní je doba prevádzky až 4 mesiace bez potreby ďalšieho dobíjania. Čerstvo pomleté korenie a bylinky majú intenzívnu chuť a vôňu, ktorá môže výrazne zlepšiť chuť jedla. Mlynček je tiež vybavený keramickými mlecími prvkami, ktoré sú odolné voči zahrievaniu a neovplyvňujú tak chuť mletého korenia alebo byliniek. Elektrický mlynček na soľ a korenie Adler sa ľahko používa, jednoducho udržiava a je vyrobený tak, aby vydržal, takže je ideálnou voľbou do každej kuchyne. Mlynčeky Adler AD4449 majú vstavanú nabíjateľnú batériu a sú dodávané s nabíjacím káblom USB-C, takže sa nemusíte starať o výmenu a likvidáciu batérií. Kryt z ABS plastu je odolný voči nečistotám a poškriabaniu. Automatické vypnutie po 3 minútach zabraňuje náhodnému spusteniu mlynčeka. Produkt bude skvelým darčekom pre milovníka varenia!

Dávate si záležať na dochucovaní jedál čerstvými bylinkami a korením? Máte radi himalájsku ružovú soľ v kryštáloch, ktorá zvýrazní chuť mnohých jedál, no chcete ju využiť nielen pri varení? Nič vám nechutí lepšie ako čerstvo mleté farebné korenie? Nemusíte sa vzdať každodenného používania týchto korenín v kuchyni. Ak ich pomeliete tesne pred pridaním do pokrmu, môžete naplno využiť ich chuť, oleje a arómy. Stačí si len vybrať správny mlynček na soľ a korenie. Drvením korenia za chodu si môžete byť istí, že používate tie najčerstvejšie suroviny, čo sa premieta do chutnejších jedál.

Charakteristika a technické údaje:
Keramické mlecie kamene
Nastavenie jemnosti mletia
Osvetlenie pri mletí
Objem mlynčeka: 150 ml
Základňa s veľkým chrómovým tlačidlom - pre jednoduché použitie
Puzdro z ABS plastu
Indikátor nabíjania
Systém rýchlej výmeny nádobiek – nastavte, stlačte a dávkujte
Automatické vypnutie po 3 minútach
Plné nabitie poskytuje 120 minút nepretržitého používania
Pracovný čas pri plnom nabití: až 4 mesiace
Doba nabíjania: 2,5 hodiny
3 rýchlo vymeniteľné nádoby
Nabíjateľné cez USB Typ-C
Li-ion batéria: 1500 mAh
Napájanie: DC3,7 V 1.5 A, 7W
V cene: základňa, 3 vymeniteľné mlynčeky, zásobník, USB nabíjací kábel
Rozmery zariadenia: 26,3 cm (výška), 8 cm (šírka), 8 cm (hĺbka)
Rozmery základne: 24,8 cm (šírka), 9,5 cm (hĺbka), 2,5 cm (výška)

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.