Elektrická rúra TKG OT 2003 SR

Značka: TKG

Praktická mini rúra TKG OT2003 je ideálna do malých kuchýň, pre študentov či seniorov, ale aj ako úsporný spotrebič na záhrade a v kempingu alebo ako doplnková možnosť pečenia

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Elektrická rúra TKG OT 2003 SR

977b94b4-f4fe-4c55-b45e-9d629e19768c

Hlavný popis produktu

Praktická mini rúra TKG OT2003 je ideálna do malých kuchýň, pre študentov či seniorov, ale aj ako úsporný spotrebič na záhrade a v kempingu alebo ako doplnková možnosť pečenia. Multi-rúra ponúka pohodlie bežnej veľkej rúry, takže s týmto malým spotrebičom ľahko pripravíte (takmer) všetky vaše pečené želania.
Vďaka nastaviteľnému termostatu až do 230 °C a voľbe medzi horným, spodným a horným a spodným ohrevom je možné všetky pokrmy dokonale prepiecť do požadovanej úrovne. 60-minútový časovač s automatickým vypnutím vám dáva voľnosť pri prestieraní stola počas jeho prípravy bez obáv z pripálenia jedla v rúre. Súčasťou praktického príslušenstva je okrem plechu na pečenie a chrómovanej grilovacej mriežky aj rukoväť na vyberanie, takže sa už nepopálite, keď hotový pokrm vyberiete z rúry. Aj upratovanie je vďaka podnosu na omrvinky hračkou. Výkon 1280 W v kombinácii s kvalitnými nerezovými vykurovacími telesami zaisťujú rýchle a rovnomerné zahriatie, ktoré šetrí čas a peniaze.

Charakteristika a technické údaje:
Mini rúra
Kapacita: 16 litrov
Nastaviteľný termostat 100-230°C
Varná komora z pozinkovanej ocele
Nerezové vykurovacie telesá pre rýchly ohrev a rovnomerné rozloženie teploty
Dvere z dvojitého žiaruvzdorného skla
Voľba dolného, horného alebo dolného aj horného ohrevu súčasne
4 protišmykové nožičky pre stabilnú základňu
Kontrolka prevádzky pre bezpečné používanie
Časovač do 60 minút
Automatické vypnutie so zvukovým signálom
Príslušenstvo: zásobník na omrvinky, smaltovaný plech na pečenie, chrómovaná grilovacia mriežka a rukoväť na vyberanie
Rozmery zariadenia: vonkajšie - 42,3 x 26,8 x 25,5 cm (29 cm s rúčkou), vnútorné - 26,5 x 21 x 21 cm
Hmotnosť: 6,3 kg
Výkon: 1280 W

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách. Bezpečné používanie rúry OT2003 zaisťuje prevádzková kontrolka ale aj dvierka, ktoré sú z dvojitého žiaruvzdorného skla. V príslušenstve nájdete zásobník na omrvinky, grilovaciu mriežku či plech na pečenie. Nerezové vykurovacie telesá zaručujú rýchly ohrev a rovnomerné rozloženie teploty.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.