Elektrická rúra s dvojplatničkou TKG MK 1008BK

Značka: TKG

Kompaktná a multifunkčná elektrická rúra s dvojplatničkou TKG MK1008 kombinuje najčastejšie používané kuchynské spotrebiče na jednom mieste, vďaka čomu je dokonalým riešením do malých priestorov alebo pre tých, ktorí chcú v kuchyni ušetriť čas a námahu

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Elektrická rúra s dvojplatničkou TKG MK 1008BK

c9661608-029d-47ad-bc6a-58b742d45940

Hlavný popis produktu

Kompaktná a multifunkčná elektrická rúra s dvojplatničkou TKG MK1008 kombinuje najčastejšie používané kuchynské spotrebiče na jednom mieste, vďaka čomu je dokonalým riešením do malých priestorov alebo pre tých, ktorí chcú v kuchyni ušetriť čas a námahu. Rúra TKG MK1008 s objemom 30 litrov je dostatočne veľká na prípravu širokej škály jedál, od slaného až po sladké pečivo. Rúra má tiež tri rôzne typy ohrevu: horný ohrev (gril), spodný ohrev a kombinovaný ohrev , čo vám umožní jednoducho nastaviť teplotu na požadovanú úroveň tepla. Funkcia Stay-on vám navyše umožňuje udržiavať rúru nepretržite zapnutú, čím uľahčuje pečenie alebo varenie vašich obľúbených jedál.

Pevný, premyslený dizajn a detaily
Súčasťou minikuchynky sú aj dve varné platne rôznych veľkostí, ktoré je možné použiť súčasne na rýchle a efektívne varenie jedál. Varné platne sú ovládané vlastným ovládacím gombíkom termostatu s kontrolkou, čo uľahčuje nastavenie teploty na požadovanú úroveň. TKG MK1008 sa tiež vyznačuje pevným, premysleným dizajnom a detailmi, vrátane tepelne odolných sklenených dvierok rúry, pozinkovanej vnútornej dutiny a vykurovacích telies z nehrdzavejúcej ocele.

Štýlový dizajn v čiernej farbe s nerezovými prvkami
TKG MK1008 je nielen praktická, ale aj štýlová rúra, s pevným dizajnom a premyslenými detailmi. Dvierka rúry sú vyrobené z tvrdeného žiaruvzdorného skla a výhrevné telesá sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Vnútorná dutina je pozinkovaná a ovládacie gombíky termostatu pre varné platne sú vybavené kontrolkami. Rúra má aj praktické vnútorné osvetlenie.

Pohodlná veľkosť, ktorá sa hodí do každej kuchyne
Minikuchyňa TKG MK1008 s rozmermi len 52 x 38 x 34 cm je veľkosťou ideálna do každej kuchyne a jej kompaktný dizajn uľahčuje skladovanie, keď sa nepoužíva. Vďaka svojej všestrannosti a multifunkčnosti vám táto minikuchynka umožňuje variť širokú škálu jedál len s jedným spotrebičom. Nepremeškajte pohodlie a efektivitu minikuchyne TKG MK 1008, získajte svoje ešte dnes a začnite variť ako profesionál!

Elektrická rúra s dvojplatničkou TKG MK1008: dokonalé riešenie pre rýchle a jednoduché varenie!

Charakteristika a technické údaje:
Mini kuchyňa
Súčasné použitie ohrievacích platní a rúry
Objem rúry: 30 l
Nastaviteľný termostat 100-230°C
2 ohrievacie platne rôznych priemerov: 15,5 cm (600 W) a 18cm (1000 W)
Niekoľko režimov pečenia v rúre: horný, spodný alebo kombinovaný ohrev
Vyhrievacie telesá z nehrdzavejúcej ocele
Možnosť nepretržitej prevádzky (funkcia Stay-on)
Vnútorné svetlo
Pozinkovaná vnútorná komora
Dvere s tvrdeným tepelne odolným dvojsklom
Kontrolka napájania
Dodávané príslušenstvo: smaltovaný plech na pečenie, chrómovaný rošt a rukoväť
Výkon: 3200 W
Napájanie: 220-240 V
Vonkajšie rozmery zariadenia (vxšxh): 340x515x375(s rukoväťou) mm
Vnútorné rozmery komory (vxšxh): 270x370x280 mm
Výška medzi ohrievačmi: 215 mm
Hmotnosť: 9,08 kg
Farba: čierna

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách.
Elektrická rúra s dvojplatničkou TKG MK1008 sa dodáva s celým radom príslušenstva, vrátane smaltovaného plechu na pečenie, drôteného roštu a špeciálnej kovovej rukoväte, vďaka čomu si môžete flexibilne prispôsobiť spôsob varenia pre každé jedlo. Či už máte náladu na pizzu, pečivo alebo pečené kura, minikuchynka TKG má všetko, čo na to potrebujete.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.