DS Laboratories vitamíny na vlasy REVITA 90 ks

1×90 ks, vitamíny na vlasy

Tablety plné vitamínov a minerálov na podporu rastu vlasov a nechtov. Exkluzívne zloženie s biotínom, melatonínom a 10 ďalšími zložkami pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov a zabraňuje ich rednutiu. Účinnosť je potvrdená nezávislými klinickými štúdiami.

102,69
Doprava zadarmo

O produkte: DS Laboratories vitamíny na vlasy REVITA 90 ks 1×90 ks, vitamíny na vlasy

X001530

Hlavný popis produktu

Tablety plné vitamínov a minerálov na podporu rastu vlasov a nechtov. Exkluzívne zloženie s biotínom, melatonínom a 10 ďalšími zložkami pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov a zabraňuje ich rednutiu. Účinnosť je potvrdená nezávislými klinickými štúdiami. 100% prírodné tablety proti vypadávaniu vlasov a na posilnenie rastu vlasov a nechtov Tablety plné vitamínov a minerálov na podporu rastu vlasov a nechtov. Exkluzívne zloženie s biotínom, melatonínom a 10 ďalšími zložkami pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov a zabraňuje ich rednutiu. Účinnosť bola potvrdená vo viacerých klinických štúdiách. Doprajte si rýchlejší a zároveň zdravý rast vlasov. Pre krásne a husté vlasy Vitamíny na rýchly rast vlasov pomáhajú eliminovať ich padanie a lámanie.

Pôsobia na všetky príčiny padania vlasov - oxidačné poškodenie, zápalové alebo hormonálne zmeny. Čisto prírodné, ale účinné zloženie Jedinečná a koncentrovaná formula obsahuje 12 vysoko účinných zložiek vrátane melatonínu. Melatonín je silný antioxidant, ktorý zmierňuje oxidačný stres vlasových buniek. Predlžuje fázu rastu vlasov a spomaľuje fázu vypadávania vlasov. Podporte rast vlasov zvnútra Vlasy sú odrazom našej genetiky a životného štýlu. Teraz môžete ľahko podporiť ich zdravý a silný rast pomocou výživového doplnku, ktorého účinnosť je klinicky preukázaná. Využite pomoc koncentrovaných tabliet REVITA. Zabraňuje vypadávaniu vlasov Účinný prípravok s obsahom zinku a melatonínu pomáha syntéze bielkovín a chráni pred oxidačným poškodením vlasových buniek. Biotín premieňa výživu na energiu a udržuje stabilitu vlasov.

Železo dodáva kyslík ku korienkom vlasov a znižuje ich padanie. 100% čistá, prírodná receptúra Tablety obsahujú iba schválené zložky a prírodné výťažky. Vitamín D, sójový extrakt a výťažky z ďateliny majú protizápalový účinok na pokožku hlavy a umožňujú zdravý rast vlasov. Odporúčané použitie Tabletu užívajte raz denne a zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčané množstvo. Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte v kombinácii so šampónom a kondicionérom REVITA.

ZLOŽENIE: DAIDZEÍN, BETA-SITOSTEROL, EXTRAKT Z LUCERNY (MEDICAGO SATIVA), GLUKONÁT ŽELEZITÝ, OXID HOREČNATÝ, GLUKONÁT ZINOČNATÝ, EXTRAKT Z EPILOBIA (EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM L.), EXTRAKT Z JABLKA (MALUS PUMILA MILL. ), SUCHÝ VÝŤAH Z JABLKA SOJA (GLYCINE SOJA), BIOCHANIN A, CHOLEKALCIFEROL (VITAMÍN D3), MELATONIN, BIOTÍN (VITAMÍN H), ACIDIfiER (E341), OBJEMOVÉ ČINIDLO (E460), PROTIHRUDKUJÚCE LÁTKY (E470B, E551, E570, ZAHUSŤOVADLÁ (E464, E466), LAKTÓZA, FARBIVÁ (E171, E110).


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.