Dychací systém

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

[1. Zdravý dýchací systém]

Zhlboka sa nadýchnuť a potom nafúknuť balónik. Alebo vyjsť dve poschodia. Myslíte, že zvládnete tieto činnosti bez námahy a zadýchania? Pre niektorých z nás sú to činnosti, ktoré nestoja za zmienku, pre iných ťažko splniteľné úkony.

[2. Chronický zápal nosovej sliznice]

Zápalové ochorenie nosnej sliznice odborne nazývame rinitída (nádcha) a je sprevádzané svrbením v nose, vodnatým výtokom, kýchaním a často aj upchatým nosom sťažujúcim pacientovi dýchanie. Mnohokrát sa pridružia aj sprievodné ťažkosti očné, ušné či krčné.

[3. Chronická obštrukčná choroba pľúc]

Chronická obštrukčná choroba pľúc označovaná ako CHOCHP je pomerne časté ochorenie, ktorému je ale možné predchádzať a aj účinne liečiť. Charakteristickými sú pretrvávajúce ťažkosti s dýchaním v dôsledku obmedzeného prietoku vzduchu v dýchacích cestách.

[4. Astma Bronchiale]

Astma bronchiale (AB) je chronické celoživotné zápalové ochorenie dýchacích ciest. Vyskytuje sa pomerne často, na jeho vzniku sa podieľajú nielen dedičné faktory, ale aj negatívne vplyvy vonkajšieho prostredia.

Bioderma.jpgDr-Max.pngEucerin.jpgJamieson.pngLA-ROCHE-POSAY.jpgOmron.pngSunar.pngVichy.jpg

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek