Drevený mixér s medvedíkom PolarB Viga , 20C54613

Značka: VIGA

Séria hračiek PolarB sa rozširuje o nové výrobky, ktoré potešia nielen svojimi farbami. Mixér Viga je

20,70
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Drevený mixér s medvedíkom PolarB Viga , 20C54613

fb9f5d93-ecb8-4c47-a295-e14ab4568e48

Hlavný popis produktu

Séria hračiek PolarB sa rozširuje o nové výrobky, ktoré potešia nielen svojimi farbami.
Mixér Viga je súprava snov pre malého kuchára. Deti napodobňujú svojich rodičov - preto chcú pripravovať dobroty pre celú rodinu rovnako ako ich mama, teta alebo stará mama.
Spoločná príprava jedál je skvelým učením hrou. V každej kuchynke sa nachádza mixér, ktorý pomáha vytvárať obľúbené koláče, torty a iné dobroty. Pripravujte domáce koláče spolu so svojím dieťaťom! Umiestnite misu mixéra na základňu, spustite lopatku a mixér je pripravený na prácu. Do misy nasypte múku, pridajte vajcia a ďalšie prísady potrebné na vytvorenie cesta, potom otočte gombíkom v tvare hlavy medvedíka a spustite mixér. Ak chcete uviesť do pohybu nože mixéra, otočte gombíkom nad misou.
Po chvíli miešania bude koláč pripravený, stačí ho preniesť do formy a upiecť v rúre. Podávaný s čajom alebo kávou poteší každého. Dobrú chuť!
Takáto súprava veľmi spestrí každú detskú kuchynku - povzbudí ich, aby skúšali nové potraviny a pomáhali pri príprave jedál.

Súprava obsahuje:
- Mixér
- Miska
- Múka
- Vajíčko

Našou prioritou je bezpečnosť a kvalita ponúkaných výrobkov, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na maľovanie našich hračiek, boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy ( EN71 a ASTM).

Hračka je vhodná pre deti staršie ako 3 roky.

Rozmery balenia:
D: 168 mm x V: 160 mm x Š: 95 mm


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.