Drevené puzzle Viga Ako rastie motýľ

Značka: VIGA

Farebné puzzle od Viga z edície HOW IT GROWS... Tentoraz je v hlavnej úlohe krásny a farebný motýľ, ktorý

11,10
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Drevené puzzle Viga Ako rastie motýľ

03377a79-e4d7-44e8-8bae-21e159cfe5ac

Hlavný popis produktu

Farebné puzzle od Viga z edície HOW IT GROWS... Tentoraz je v hlavnej úlohe krásny a farebný motýľ, ktorý nás sprevádza svojím dospievaním. Náš motýlik je maličký... vyliahol sa z vajíčka. Stane sa z neho malá húsenica, ktorú môžeme stretnúť na každej jarnej prechádzke v parku. Potom sa naša nenápadná húsenička premení na kuklu a potom ukáže svoju krásu v podobe farebného motýľa.

Okrem toho puzzle deťom priblíži farby, pomôže im precvičiť si koncentráciu, rozvíjať kreativitu a logické myslenie spojením hry s učením. Každá fáza skladačky skrýva iné dobrodružstvo motýlieho rastu a podporí skúmanie sveta. Zoberte ho do ruky a zistite, aké prekvapenia na vás čakajú.
Dieliky puzzle sú ideálne pre malé rúčky, takže učenie sa nikdy neomrzí. Takéto cvičenie je výbornou prípravou na budúce predškolské vzdelávanie, ako aj na spoločné hry s vaším dieťaťom.

Celá súprava je vyrobená z bukového dreva a natretá netoxickými farbami v žiarivých farbách, ktoré upútajú pozornosť a podporia hru a zároveň poskytnú veľa zábavy.
Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na maľovanie našich hračiek, boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).

Táto hračka je vhodná pre deti staršie ako 3 roky.
Rozmery výrobku: 1,5 x 2,5 cm:
Dĺžka: 180 mm x výška: 13 mm x šírka: 180 mm


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.