Drevené puzzle pre najmenších Viga Tvary a auta

Značka: VIGA

Puzzle majú pozitívny vplyv na vývoj dieťaťa a čo je dôležitejšie, nie sú vekovo obmedzené. Stačí

18,10
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Drevené puzzle pre najmenších Viga Tvary a auta

1f761f91-ca08-4ea8-986a-bd422b9dbfef

Hlavný popis produktu

Puzzle majú pozitívny vplyv na vývoj dieťaťa a čo je dôležitejšie, nie sú vekovo obmedzené. Stačí zvoliť úroveň náročnosti a počet dielikov podľa veku a schopností dieťaťa.

Drevené puzzle budú preto na začiatok ideálne. Dieťa sa pri ich skladaní nenechá odradiť. Sada puzzle obsahuje 9 súprav, z každej súpravy možno postaviť iné vozidlo (vrátane vlaku, lietadla, policajného auta, školského autobusu, hasičského auta, sanitky, remorkéra, lode a taxíka). Každá súprava sa skladá z 2 dielikov. Dodatočné puzzle pomôžu pri učení tvarov, farieb a názvov vozidiel.
Celá súprava pozostáva z 19 dielikov.
Skladanie puzzle dokonale precvičuje pamäť, rozvíja manuálne zručnosti, posilňuje sebadôveru a podnecuje dieťa k poznávaniu sveta.

Celá hračka je vyrobená z bukového dreva a natretá nezávadnými farbami , ktoré upútajú pozornosť a povzbudia k hre a zároveň poskytnú veľa zábavy.

Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na maľovanie našich hračiek, boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).

Táto hračka je vhodná pre batoľatá staršie ako 18 mesiacov.

ŠPECIFIKÁCIE:

Rozmery výrobku: 1,5 x 2,5 cm:
Dĺžka 200 mm x výška 28 mm x šírka 200 mm


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.