Drevená skladacia pyramída pre najmenších Viga Tučniak

Značka: VIGA

Vzdelávacia pyramída od spoločnosti Viga je klasická hračka pre najmenších, ktorá vášmu dieťaťu poskytne

15,00
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Drevená skladacia pyramída pre najmenších Viga Tučniak

282e4252-09f0-4135-951d-d21a2bf32b02

Hlavný popis produktu

Vzdelávacia pyramída od spoločnosti Viga je klasická hračka pre najmenších, ktorá vášmu dieťaťu poskytne zábavnú, zaujímavú a kreatívnu hru. Súprava v pastelových farbách obsahuje 5 diskových blokov rôznych veľkostí vrátane jedného v tvare tučniaka. V základni je kolík, na ktorý sa jednotlivé dieliky nasadzujú. Táto hračka je ideálna pre batoľatá, ktoré začínajú stavať veže z kociek. Pyramída podporuje rozvoj koordinácie ruka-oko, logického myslenia a navyše podporuje učenie sa rozpoznávania farieb.
Celý rad hračiek POLAR BEAR vytvorila spoločnosť VIGA tak, aby splnila očakávania rodičov a detí pri zlepšovaní procesu ich rozvoja prostredníctvom hry. Celý sortiment je vyrobený z bukového dreva a natretý netoxickými farbami v polárnych farbách, ktoré potešia každého používateľa a poskytnú mu veľa zábavy.
Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na maľovanie našich hračiek, boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).
Táto hračka je vhodná pre deti staršie ako 12M+.

Rozmery vyrobku: D: 80 mm x Š: 82 mm x V: 130 mm
Rozmery kartónu: D: 128 mm x Š: 90 mm x V: 178 mm


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.