Dr.Max Náplasť na kurie oká

1×12 ks, s kyselinou salicylovou

Značka: DR.MAX
5.0
Náplasti na kurie oká s kyselinou salicylovou. Odstraňujú kurie oká. Okamžitá úľava.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
5,39
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X43176 ADC

Náplasti na kurie oká s kyselinou salicylovou sú určené na ochranu pred bolestivým tlakom spôsobeným kožnými zmenami, chránia proti otlakom a pomáhajú kurie oká účinne a bezpečne odstraňovať. Znižujú tlak na boľavé miesto a prinášajú okamžitú úľavu.
Dlhodobé používanie náplasti bráni prístupu vzduchu, tým sa pokožka alebo zrohovatený zhluk buniek zmäkčuje a v kreatíne sa zhromažďuje voda. Vďaka tomuto procesu sa pokožka alebo zrohovatený zhluk buniek zmäkčuje a jednoducho odstraňuje. Odstránenie kurieho oka ďalej uľahčuje hmota vypĺňajúca krúžok obsahujúci kyselinu salicylovú a kyselinu mliečnu, saponíny, terpény a kopaivský balzam.

Spôsob použitia

Návod na použitie:

  1. Odstráni sa ochranná fólia a náplasť sa prilepí na čisté a suché chodidlo tak, aby ochranný krúčok lemoval kurie oko. Náplasť chráni miesto s chorobnými zmenami proti otlakom a odreninám a prináša okamžitú úľavu.
  2. Náplasť treba starostlivo prilepiť tak, aby mohla plniť funkciu okluzívneho obväzu. Hmota vypĺňajúca krúžok, ktorá obsahuje kyselinu salicylovú a kyselinu mliečnu a iné pomocné látky, uľahčuje odstraňovanie kurieho oka.
  3. Náplasti sa používajú až do odstránenia kurieho oka, najviac však 10-14 dní.
  4. Každá náplasť sa prikladá cca na 24 hodín.
  5. Po ukončení liečby možno odstrániť strednú časť kurieho oka kúpeľom chodidiel v teplej vode so soľou a mydlom. Ak sa počas liečby prejaví precitlivenosť a sčervenanie pokožky, je potrebné počkať s použitím ďalších náplastí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.