Dr.Max Collagen Drink

1×30 ks, vrecká

Značka: DR.MAX
Collagen Drink poskytuje unikátnu starostlivosť o pokožku, vlasy a nechty a pomáha udržiavať zdravé kosti, kĺby a spojivové tkanivá.
Na sklade
14,49 ušetríte 14,50 €

Pôvodná cena 28,99 €, zľava 50%

Doprava zadarmo
14 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X44506 ADC

Collagen Drink prináša komplexné zloženie pre aktív­ny životný štýl. Poskytuje unikátnu starostlivosť o pokožku, vlasy a nechty a pomáha udržiavať zdravé kosti, kĺby a spojivové tkanivá. V komfortnej forme vreciek na prípravu nápoja.

Collagen Drink obsahuje čistý hydrolyzovaný kolagén Peptan® vo vysokej dávke 10 000 mg, ktorý prináša garanciu vysokej kvality a vstrebateľnosti v ľudskom tele, hyaluronát sodný, vitamín C, zinok, mangán a biotín.

Kolagén je základná bielkovina spojivových tkanív a predstavuje 30 % celkovej bielkovinovej hmoty v tele. Zaisťuje pevnosť a pružnosť tkanív a orgánov a nachádza sa v rôznych častiach tela, ako sú kosti, šľachy, svaly, pokožka, vlasy, nechty atď.

Hyaluronát sodný je vo vode rozpustná soľ kyseliny hyalurónovej, ktorá sa nachádza v medzibunkovej hmote. Je významne za­stúpená v koži, vlasoch, očiach a synoviálnej (kĺbovej) tekutine. Vďaka svojej schopnosti viazať na seba vodu zaisťuje pevnosť, pružnosť a hydratáciu tkanív.

Biotín je vitamín, ktorý prispieva k udržaniu zdravých vlasov a pokožky. Prispieva tiež k správnej funkcii nervového systému.

Zinok prispieva k udržaniu zdravých kos­tí, vlasov, nechtov, pokožky a dobrého zraku. Prispieva k správnej funkcii imu­nitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Mangán podporuje normálnu tvorbu spojivových tkanív, prispieva k udržaniu zdravých kostí a chráni bunky pred oxidačným stresom.

Vitamín C sa podieľa na tvorbe kolagénu v pokožke, kostiach a chrupavkách. Navy­še podporuje funkciu imunitného systé­mu, prispieva k správnej psychickej činnosti, k zníženiu únavy a vyčerpania a k ochrane buniek pred oxidač­ným stresom. 

Collagen Drink je vhodný pre všetkých, ktorí chcú podporiť celkovú vitalitu organizmu, dopriať si komplexnú starostlivosť o po­kožku, vlasy, nechty a udržať dobrý stav kostí, kĺbov a spojivových tkanív. 

Odporúčané dávkovanie a použitie: 1 vrecko denne. Obsah vrec­ka rozpustite v 200 ml vody, šťavy alebo džúsu, kedykoľvek počas dňa. Pre optimálny účinok užívajte prípravok dlhodobo.

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. 

Každé vrecko obsahuje

Hmotnosť/1 vrecko

Hmotnosť/100 g

% RVH*/1 vrecko

Collagen Peptan® LD

10 000 mg

95 549 mg

**

Hyaluronát sodný

50 mg

478 mg

**

Vitamín C

40 mg

382 mg

50 %

Zinok

5 mg

48 mg

50 %

Mangán

1,8 mg

17 mg

90 %

Biotín

25 µg

0,24 mg

50 %

*Referenčná výživová hodnota.

**RVH nie je stanovená. 

Zloženie: Peptan® 2000 LD – hydrolyzovaný kolagén, limetko­vá aróma, kyselina L-askorbová, citrónová aróma, hyaluronát sodný, glukónan zinočnatý, sladidlo (sukralóza), citran mangánatý, D-biotín.