Douxo Care roztok na čistenie uší a okolia očí pre psy a mačky

1×125 ml

Značka: DOUXO
5.0

Micelárny roztok s jemnými hypoalergénnymi čistiacimi zložkami určený na čistenie uší a okolia očí psov a mačiek.

16,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Douxo Care roztok na čistenie uší a okolia očí pre psy a mačky 1×125 ml

X54697

Hlavný popis produktu

DOUXO CARE roztok je vhodný na čistenie uší v rámci bežnej hygieny, ale aj na ošetrenie uší pred liečbou zápalu vonkajšieho zvukovodu. Je zvlášť určený na hygienu citlivých uší alebo pri nadmernej tvorbe ušného mazu. Je vhodný aj na čistenie okolia očí (špinavá alebo zlepená srsť) a na liečbu lokalizovanej seboroickej dermatitídy (napr. v kožných záhyboch na hlave alebo medzi prstami).

Obsahuje 0,02 % fytosfingozín, upokojujúce a anesteticky pôsobiace látky a parfum zo zeleného čaju. Fytosfingozín je prirodzenou zložkou kože. Hrá kľúčovú úlohu pri tvorbe a starostlivosti o ochranné bariéry kože. Nedostatok fytosfingozínu je spojený s narušením lipidovej ochrannej vrstvy kože alebo bakteriálnou a kvasinkovou infekciou.

Vďaka micelám a špecifickým účinným látkam je DOUXE CARE roztok veľmi jemný a efektívny pri hygiene kože a uší. Nie je dráždivý, nespôsobuje zamasteniu a má jemnú vôňu. Jemné čistiace a upokojujúce zložky odstraňujú bunkový zvyšky, bránia nadmernej tvorbe kožného mazu a zmierňujú zápal.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.