doTERRA Tangerine Mandarinka obecná olej Citrus reticulata

1×15 ml

Značka: DOTERRA
Olej, ktorý sa vyznačuje najmä svojou sviežou, ovocnou vôňou, povznášajúcou dušu, dodávajúcou optimizmus a podporujúcou tvorivosť.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
21,89
Doprava zadarmo

O produkte

X55442

Popis Tento olej, ktorý sa lisuje za studena zo šupiek mandarínky, sa môže pochváliť skutočne dlhou históriou. Jeho blahodarné liečivé účinky poznali už v starej Číne. Mandarínkový olej vynikajúco vplýva na podporu imunitného systému a veľmi prospešný je aj na dýchací systém. Zanedbateľné nie sú ani jeho čistiace vlastnosti. Prospieva tráviacemu systému a napomáha správnej funkcii metabolizmu.

Uplatnenie však nachádza aj pri psychických ťažkostiach: zaháňa pocity úzkosti, zmierňuje stres a celkovo dodáva optimizmus a chuť do života.

Využitie

• podporuje optimálne fungovanie imunitného systému a metabolizmu

• jeho vôňa má na psychiku človeka povznášajúce účinky

• upravuje trávenie a prospieva na čistenie organizmu

• pri nedostatku energie a potrebe podpory tvorivosti

• pri stavoch úzkosti a po stresových situáciách

• ako prevencia podpory imunitného, dýchacieho a tráviaceho systému

• ako podporný prostriedok pri detoxikácii organizmu a úprave metabolizmu

Návod na použitie

Difúzia: 1 – 2 kvapky oleja sa nakvapkajú buď do ľubovoľného difúzera alebo len tak do dlaní, kedy sa odporúča ich vdychovanie po dobu cca pol hodiny

Vnútorné použitie: ideálne pridávať na ochutenie nápojov (1 – 2 kvapky) a tiež na ochutenie rôzneho sladkého pečiva (2 – 3 kvapky)

Lokálne použitie: pár kvapiek sa jemne vmasíruje do oblasti reflexných bodov.

Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali akúkoľvek citlivosť pokožky. Bezpečnostné upozornenie: nie je vhodné pre deti do 6 rokov. V prípade detí od 6 rokov užívať opatrne a olej viac riediť.

Upozornenia

Produkty nie sú určené na liečbu a prevenciu chorôb a nenahrádzajú medicínsku liečbu. Uvedené informácie tejto web stránky vychádzajú z názorov, informácií a výskumu spoločnosti doTERRA. Možná citlivosť pokožky.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod dohľadom lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornými ušami, tvárou a citlivými oblasťami.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.