dōTERRA Serenity™ olej Upokojujúca zmes

1×15 ml

Značka: DOTERRA
doTERRA Serenity má upokojujúcu vôňu, má antistresové vlastnosti, vytvára pohodu a uvoľnenie pred kvalitným spánkom, po ktorom sa odplaví z tela napätie.
Na sklade v eshope
60,79
Doprava zadarmo

O produkte

X55450

Popis dōTERRA SerenityTM Restful Blend je dokonale vyvážená, upokojujúca zmes, ktorá prenesie užívateľa do stavu blaženého odpočinku. Kombinácia esenciálnych olejov (levanduľa, sladká majoránka, rímsky harmanček, ylang ylang, santálové drevo, vanilka) , ktoré sú známe svojimi uvoľňujúcimi a sedatívnymi schopnosťami pomáha vytvoriť pokojné prostredie pred spaním.

Naneste jednu až dve kvapky na ruky a vdychujte počas dňa, aby ste pomohli znížiť každodenný stres, alebo rozptyľujte v noci, aby ste pomohli upokojiť nepokojné bábätko alebo dieťa. Pridanie esenciálnych olejov dodáva uzemňujúcu arómu a poskytuje jedinečný užívateľský zážitok pri masáži, kúpeli, alebo aplikácii na spodok chodidiel vždy, keď je čas oddýchnuť si.

Využitie

• Vytvára pokojné prostredie pred spaním

• Upokojujúca vôňa uvoľňuje napätie

• Podporuje pokojnú atmosféru, dokáže zmierniť podráždené nervy a emócie.

Zloženie

• Levanduľa - má ukľudňujúce a sedatívne vlastnosti. Môže pomôcť rozpustiť pocity depresie a úzkosti.

• Sladká majoránka - pomôže uvolniť a skľudniť telo aj myseľ a nastoliť stav kľudu a mieru.

• Rímsky harmanček - má ukľudňujúce a relaxačné účinky. Pomôže zmierniť svalové napätie, tíši podráždené nervy a emócie.

• Ylang ylang - má relaxačné a ukľudňujúce účinky. Prináša pocit sebalásky, dôvery, radosti a mieru.

• Santalové drevo - je ukľudňujúce a sedatívne. Pomáha vyrovnať a zladiť emócie a uvoľniť nervové napätie.

• Vanilkový extrakt - je ukľudňujúci a pomôže zmierniť napätie.

Návod na použitie

Difúzia: Použite tri až štyri kvapky do difuzéra podľa vlastného výberu..

Lokálne použitie:

Naneste jednu až dve kvapky na požadované miesto. Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali akúkoľvek citlivosť pokožky.

Upozornenia Produkty nie sú určené na liečbu a prevenciu chorôb a nenahrádzajú medicínsku liečbu. Uvedené informácie tejto web stránky vychádzajú z názorov, informácií a výskumu spoločnosti doTERRA. Možná citlivosť pokožky.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod dohľadom lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornými ušami, tvárou a citlivými oblasťami.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.