doTERRA Grapefruit Grapefruitový olej Citrus X paradisi

1×15 ml

Značka: DOTERRA
Grapefruitový esenciálny olej môže poskytnúť úľavu od únavy, vďaka svojej povzbudzujúcej a energizujúcej aróme má antidepresívne účinky, pričom pôsobí ako čistiaci prostriedok, keď sa pridáva do bežnej starostlivosti o pleť.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
19,79
Doprava zadarmo

O produkte

X55432

Popis Grapefruitový olej svojou sviežou arómou vytvára povznášajúce prostredie. Tento esenciálny olej pomáha posilniť imunitný a lymfatický systém, tiež je známy svojimi desinfekčnými vlastnosťami, poskytuje úľavu od symptómov prechladnutia, lieči zapálené ďasná, ošetruje pokožku, napomáha a podporuje zdravý metabolizmus pri redukčných diétach. Olej má schopnosť udržiavať spevnenú a sviežo vyzerajúcu pleť.

Využitie

• Zlepšuje vzhľad pokožky

• Podporuje zdravý metabolizmus

• Pomáha motivovať k zníženiu hmotnosti

• Vytvára povznášajúce prostredie

Návod na použitie

Difúzia: Použite tri až štyri kvapky do difuzéra podľa vlastného výberu.

Vnútorné použitie: Zrieďte jednu kvapku do 120 ml tekutiny.

Lokálne použitie: Naneste jednu až dve kvapky na požadované miesto.

Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali akúkoľvek citlivosť pokožky. Upozornenia Produkty nie sú určené na liečbu a prevenciu chorôb a nenahrádzajú medicínsku liečbu. Uvedené informácie tejto web stránky vychádzajú z názorov, informácií a výskumu spoločnosti doTERRA.

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod dohľadom lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornými ušami, tvárou a citlivými oblasťami.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.