dōTERRA Balance™ Rovnováha olej Uzemňujúca zmes

1×15 ml

Značka: DOTERRA
Uzemňujúca zmes vhodne pomenovaná doTERRA Balance, ponúka pokojnú arómu podporujúcu harmóniu mysle a tela pre rovnováhu emócií.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
29,19
Doprava zadarmo

O produkte

X55448

Popis Teplá, drevitá aróma doTERRA Balance vytvára osviežujúce prostredie. K dokonalému zmiešaniu prispieva ihličie zo smreka, ravensary, kadidlo, kvety modrého vratiča a modrej kamilky s frakcionovaným kokosovým olejom. Olej ponúka lákavú vôňu, ktorá vytvára upokojujúcu a relaxačnú atmosféru. Smrek, jeden z olejov v doTERRA Balance, používali domorodí Američania zo zdravotných a duchovných dôvodov a dodnes sa používa na navodenie harmónie mysle a tela.

Využitie

• Pridáva sa k relaxačnej masáži

• Zmierňuje bolesti svalov a kĺbov

• Vytvára upokojujúcu atmosféru

Návod na použitie

Difúzia: Použite tri až štyri kvapky do difuzéra podľa vlastného výberu.

Vnútorné použitie: Zrieďte jednu kvapku do 120ml tekutiny.

Lokálne použitie: Naneste jednu až dve kvapky na požadované miesto.

Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali akúkoľvek citlivosť pokožky. Upozornenia Produkty nie sú určené na liečbu a prevenciu chorôb a nenahrádzajú medicínsku liečbu.

Uvedené informácie tejto web stránky vychádzajú z názorov, informácií a výskumu spoločnosti doTERRA. Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod dohľadom lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornými ušami, tvárou a citlivými oblasťami.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov