DIETPHARM Centravit Postnatal

vrecúška (á 5 g) 1x20 ks (100 g)

Značka: DIETPHARM
Výživový doplnok s obsahom vitamínov, minerálov a sladidla určený pre mamičky po pôrode. Pomáha udržiavať zdravé ďasná, zuby, vlasy, pokožku, kosti a nechty. Zároveň prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a správnej funkcii imunitného systému.
16,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29.9
16 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X22829 ADC

Obdobie po pôrode, obdobie laktácie je fyziologický proces, počas ktorého má telo mamičky zvýšené nároky na spotrebu vitamínov a minerálov. Počas dojčenia mamička odovzdáva potrebné živiny mliečkom narodenému dieťaťu. Optimálna kombinácia vitamínov a minerálov mamičkám môže byť nápomocná ku komfortnejšiemu priebehu šestonedelia a následne dojčenia.

Komplex vitamínov pomáha udržať si optimálne zdravie ďasien (vitamín C), zubov (vitamíny C a D, horčík), vlasov (selén a biotín), pokožky (niacín a zinok) a nechtov (zinok).

Prispieva k udržiavaniu zdravých kostí (vitamín D), k správnej tvorbe červených krviniek (vitamín B12 a železo), k udržaniu správneho fungovania imunitného systému (vitamíny C, D, B6, B12,  železo, folát) a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy (vitamíny  B12, C, B6, horčík, niacín, kyselina pantoténová, železo, folát).

Spôsob použitia

Dávkovanie: 1 vrecko denne. Vrecko rozpustite v pohári vody a vypite.

Upozornenia: Nevhodné pre deti. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C.