DIAMOND SMILE Zubná pasta

1×125 ml, zubná pasta

Značka: BOOS LABS
Bezkonkurenčná zubná pasta, obsahuje jedinečnú kombináciu prírodných enzymatických zložiek
Na sklade v eshope
13,19
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X54517 ADC

Bezkonkurenčná zubná pasta, obsahuje jedinečnú kombináciu prírodných enzymatických zložiek, ktoré prirodzene odstraňujú zubné povlaky a škvrny zo zubov. Výsledkom sú belšie a zdravšie zuby.

Kombinácia patentovanej zmesi enzýmov so saponínmi z Yuccy účinne rozkladajú zubný kameň, zabraňujú vzniku žltých povlakov na zuboch, vďaka čomu budú zuby krásne biele. Enzýmy z ananásu a papáje zuby vyleštia, odstránia zubný povlak a redukujú vznik zubného kameňa.  Zederach indický vďaka jeho antiseptickým vlastnostiam udržuje zuby a ďasná zdravé. Fluorid sodný predstavuje účinnú ochranu proti zubnému kazu a prispieva k remineralizácii - k tvorbe silnejšej a odolnejšej vrstvy skloviny na povrchu zubov, čím znižuje kazivosť chrupu o 20 - 30 %.

Aktívne zložky:
• Yucca Shidigera extrakt  – saponíny z rastliny Yucca schidigera prispievajú k rozpúšťaniu zubného kameňa. Saponíny znižujú povrchové napätie všetkých sedimentov a tým zabraňujú usadzovaniu nečistôt a tvorbe zubného kameňa.
• Bromelaín a papaín – enzýmy z ananásu a papáje. Jemne odstraňujú povrchové škvrny zo zubov, zubný povlak a jemne leštia sklovinu.
• Enzymmix – patentovaná zmes účinne rozkladá zubný kameň
• Neem (Zederach indický) - v tradičnej ajurvédskej medicíne sa používa na liečbu ďasien a odstránenie zubného kameňa
• Fluorid sodný – obsah fluoridov v zubnej paste má zásadný význam v prevencii zubného kazu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.