Dezinfekčný gél na ruky BIOFRESH PROTECT

50 ml

Hlboko čistiaci, dezinfekčný a antibakteriálny gél na ruky. Vďaka 62% obsahu etanolu, striebra a ružovej vody Vás bezpečne zbaví vírusov a baktérií. Naviac, vďaka svojmu unikátnemu zloženiu ho môžete použiť bez vody a kedykoľvek.
Na sklade
0,99 ušetríte 4,50 €

Pôvodná cena 5,49 €, zľava 82%

Doprava zadarmo

O produkte

X42524

Dezinfekčný a antibakteriálny gél na ruky s etanolom

Biofresh Protect hlboko čistiaci antibakteriálny a dezinfekčný gél vďačí za svoje ochranné pôsobenie svojmu zloženiu. Vďaka obsahu etanolu, striebra a ružovej vody ste pred baktériami a vírusmi v bezpečí.

ÚČINNÉ LÁTKY:

  • Etanol 62%
  • Striebro - strieborná voda zastavuje rast viacej než 650 druhov baktérií, vírusov a všetkých druhov húb, a to vďaka svojej schopnosti obmedziť prístup kyslíku jednobunečným mikroorganizmom. Baktérie nevyvíjajú odolnosť voči striebornej vode. Je to skvelé antiseptické a protizápalové činidlo a vyrovnáva pH pokožky.
  • Ružová voda - má protizápalové, antialergické a upokojujúce účinky. Tonizuje, zvlhčuje a upokojuje podráždenú a citlivú pokožku.

POUŽITIE:

Naneste malé množstvo gélu na ruky a opatrne rozotrite po dlaniach a prstoch. Nechajte uschnúť. Nie je nutné žiadne oplachovanie.

ZLOŽENIE (INCI):

ALCOHOL DENAT, TRIETHANOLAMINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PARFUM, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, SILVER