DERMEDIC CAPILARTE ŠAMPÓN

1×300 ml, stimuluje rast vlasov

Značka: DERMEDIC
CAPILARTE šampón - kúra posilňujúca rast nových a opätovný rast vlasov je odporúčaná pre ľudí trpiacich nadmerným vypadávaním vlasov z rôznych dôvodov.
Na sklade
8,19
Doprava zadarmo
8 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X41935 ADC

Je určená tiež pre ľudí, ktorí trpia dočasným alebo trvalým vypadávaním vlasov či oslabením vlasov z dôvodu požívania liekov, stresu alebo celkovej slabosti.
Špeciálne zloženie s dokázanou účinnosťou in vivo aktivuje a posilňuje bunky vlasových folikulov a posilňuje rast vlasov. Šampón jemne umýva vlasy a pokožku hlavy bez narušenia fyziologickej rovnováhy a mikrobiálnej flóry pokožky hlavy. Výsledok: Viditeľná redukcia straty vlasov a podpora rastu nových, zdravých vlasov, 110% viac vlasov na skúmanej oblasti hlavy po troch mesiacoch kúry.*
* Klinický výskum vykonaný nezávislým výskumným inštitútom pod dermatologickým dohľadom. Aplikácia šampónu: raz denne pod dobu troch mesiacov spolu s používaním CAPILARTE Sérum.
Návod na použitie: Naneste si malé množstvo šampónu na ruky a následne na navlhčenú hlavu. Jemne a opatrne masírujte, aby ste odstránili prípadné nečistoty a aby sa prípravok dostal až k vlasovým folikulám. Nechajte pôsobiť aspoň dve minúty, potom dôkladne opláchnite. Po troch mesiacoch kúry sa odporúča kúru prerušiť po dobu jedného mesiaca. Kvôli zachovaniu účinku sa odporúča počas tejto doby používať CAPILARTE Posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov.
V prípade kontaktu s očami vypláchnite čistou vodou.
Vysoká účinnosť **:
96% stimulácia rastu nových a silných vlasov
90% nárast objemu a hrúbky vlasov
** Štúdia Biogened Research and Development Institute. Sebahodnotenie na vzorke 50 účastníkov používajúcich šampón každý deň po dobu troch mesiacov.
Hypoalergénny s termálnou vodou.
Klinicky a trichologicky testované.