Deň starých rodičov


Oni nám dávali lásku a starostlivosť od nášho narodenia, je čas vrátiť im to naspäť. Starajme sa o našich starých rodičov a myslíme na ich krehké zdravie po celý rok. Potešme ich zdravým darčekom špeciálne na  

Deň starých rodičov, ktorý si pripomíname 8. októbra. 


Srdce a cievy

Na podporu správnej činnosti srdca a ciev sa najčastejšie používajú výživové doplnky s obsahom vitamínov B6, B12, E, magnézia, draslíka, koenzýmu Q10 a omega-3 mastných kyselín.
Nervový systém

Spánok. stres, úzkosť, dobrá nálada, aj s týmto všetkým môžu bojovať naši starí rodičia. V tejto kategórii nájdete výživové doplnky, ktoré sa postarajú o ich kvalitný spánok či dobrú náladu.
Močové orgány

Zápaly močových ciest vedia veľmi potrápiť. Na prevenciu týchto zápalov, najmä u žien, ktoré majú zvýšené riziko vzniku tohto typu infekcií sa často používajú brusnice a výživové doplnky z nich. Mužov vedia zase vo vyššom veku potrápiť problémy s prostatou. 
Kosti a kĺby

Kosti a kĺby u starších ľudí môžu byť náchylné na degeneráciu a bolesti, čo obmedzuje ich pohyblivosť a celkovo znižuje kvalitu života. Dôležitá je preto pravidelná starostlivosť o kosti a kĺby, aj v podobe výživových doplnkov.
Pamäť

Fungujúca pamäť je základom pre udržanie kvalitného života. Ako človek starne, starne aj jeho mozog a pamäť sa zhoršuje. Ponúkame vám výživové doplnky na zlepšenie pamätepodporu duševnej rovnováhy.
Imunita

Ako človek starne, mení sa aj jeho imunitný systém a organizmus sa stáva náchylnejší na baktérie a vírusy. Preto je veľmi dôležité budovať a podporovať imunitu seniorov počas celého roka.
Proti bolesti

Bolesti u seniorov sú častým problémom, ktorý môže mať rôzne príčiny a prejavy. Najčastejšie typy bolestí sú ochorenia kĺbov a kostí, bolesti chrbta, krížov a chrbtice. Tieto bolesti súvisia so starnutím, degeneratívnymi zmenami alebo osteoporózou. Na ich zmierňovanie sa najčastejšie používajú maste a krémy, ktorými sa postihnuté oblasti natierajú.
Zubné náhrady

Je dôležité dbať na starostlivosť o zubné náhrady, aby sa zachovala ich funkcia a estetika a predišlo sa tak nepríjemným problémom s ústami a ďasnami.Zoradiť podľa

Pre hľadaný výraz '' sme nič nenašli

      Deň starých rodičov

      Deň starých rodičov