NUTREND DELUXE 100% WHEY, pudingová vanilka

1×2250 g, proteín

Značka: NUTREND
Vysoká biologická hodnota a lahodná chuť. Proteín je obohatený o colostrum, ktoré posilňuje imunitný systém a podporuje nárast svalovej hmoty.
49,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
49 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X27559

Zdrojom proteínov je srvátkový koncentrát a extrémne kvalitný srvátkový izolát vyrobený metódou CFM (cross flow microfiltration), čím je zachovaná vysoká biologická hodnota proteínu.

DELUXE 100% WHEY je obohatený o colostrum, ktoré posilňuje imunitný systém a podporuje nárast svalovej hmoty. Odmeňte sa lahodným proteínom, ktorý ponúkame v netradičných príchutiach - Pudingová vanilka, čokoládové brownies, čokoláda + lieskový orech, čokoláda + mandle, škoricový šnek, citrónový cheesecake, jahodový cheesecake. Voľba je len na vás.

DELUXE 100% WHEY je určený pre podporu nárastu svalovej hmoty. Doplnenie bielkovín kedykoľvek v priebehu dňa.

  •     73% proteínu v dávke
  •     Obsahuje Bioaktívne Kolostrum
  •     Nízky obsah cukrov
  •     Kvalitný srvátkový proteín (CFM WPI, WPC)
  •     Lahodné netradičné príchute

DELUXE 100% WHEY doporučené dávkovanie: jedna porcia = 30 g na 140 ml vody. V závislosti na dennej potrebe bielkovín konzumujte 1 - 3 porcie denne, medzi jedlami.

DELUXE 100% WHEY použitie: odporúčanú dávku odmerajte odmerkou a rozmiešajte v šejkri alebo rozmixujte vo vode. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Upozornenie: Potravina vhodná pre športovcov, so sladidlami. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.