DELTA MaX Protect COLOSTRUM STICKS

prášok vo vreckách (s Vitamínom D3) 1x30 ks

Práškové kolostrum s vynikajúcou chuťou v coolových „stickoch“ pre priamu konzumáciu bez potreby zapitia, doplnené o Vitamín D3. Moderná a praktická forma - do vrecka nohavíc či deťom do tašky. Jednoducho odtrhnete vrch vrecka a vysypete do úst. Pridaný Vitamín D3 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k udržaniu zdravých kostí a zubov.
Na sklade
25,59
Doprava zadarmo
25 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X37936 ADC

Výživový doplnok COLOSTRUM s VITAMÍNOM D3 vo forme ľahko rozpustného prášku s prírodnou príchuťou pre priamu konzumáciu, bez potreby zapíjania, so sladidlom.

Zloženie: kravské kolostrum IgG 40, Vitamín D3 (cholekalciferol), sladidlo: sorbitol, emulgátor: slnečnicový lecitín, protihrudkovacia látka: oxid kremičitý, prírodná príchuť. Obsahuje laktózu a kazeín. 

Kolostrum (mledzivo) je prvá tekutina, ktorá sa tvorí v mliečnej žľaze cicavcov po narodení mláďat. Obsahuje množstvo cenných látok. MaX Protect Colostrum si vďaka šetrnému spracovaniu zachováva svoju bioaktivitu.

  • Vitamín D3 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí a zubov a tiež k udržaniu správneho fungovania svalov.

Spôsob použitia

Odporúčaná denná dávka: 1x denne 1 vrecúško (1 vrecúško = 1,35 g).

Obsah 1 vrecúška nechajte voľne rozpustiť v ústach. Nie je potrebné zapíjať. Nezapíjajte teplými nápojmi! Vhodné pre dlhodobé užívanie.

Upozornenie:Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.