DELTA DIRECT Vitamín C + Zn sprej na pokožku 100ml

1×100 ml

Jedinečná forma podávania vitamínov a minerálov cez pokožku. Obchádzanie tráviaceho traktu, okamžitá vstrebateľnosť a vysoká účinnosť. Ide to aj bez použitia tabliet a kapsúl. Balenie až na 4 mesiace.

Varianty podľa obsiahnutej látky
17,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: DELTA DIRECT Vitamín C + Zn sprej na pokožku 100ml 1×100 ml

X50267 ADC

Hlavný popis produktu

REVOLUČNÁ FORMA UŽÍVANIA VITAMÍNOV A MINERÁLOV
UŽ ŽIADNE TABLETY A KAPSULY!

Tekutá forma v spreji. Inovatívna NANO technológia umožňuje podávanie Vitamínu C a Zinku cez pokožku iba jednoduchým nasprejovaním napríklad na pokožku predlaktia alebo zápästia. Obchádza sa tým gastrointestinálny trakt, čím sa dosahuje vyššia vstrebateľnosť aplikovaných látok do organizmu a tým aj ich vysoká účinnosť.
Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného a nervového systému, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov a pokožky, k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej funkcii psychiky.
Koloidný Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky a k udržaniu dobrého zraku. Prispieva k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii. Chráni bunky pred účinkom oxidačného stresu.

• NANO technológia
• Jednoduchá aplikácia
• Inovatívny koncept dodávania vitamínov a minerálov do organizmu
• Takmer 100%-ná vstrebateľnosť
• Až 130 denných dávok

Prečo zvoliť DELTA DIRECT Vitamín C + Zn v spreji?

Pri užívaní vitamínov a minerálov vo forme tabliet, šumivých tabliet a kapsúl je vstrebateľnosť prípravkov veľmi nízka a je závislá od stavu tenkého čreva. DELTA DIRECT Vitamín C + Zn sprej dodáva do tela účinné látky prostredníctvom NANO technológie. Sprej sa aplikuje streknutím na pokožku, čím sa Vitamín C a Zinok dostávajú do tela takmer okamžite. Týmto sa obchádza gastrointestinálny trakt. Účinné látky sa vzhľadom na nízku molekulovú hmotnosť dostávajú ľahko po aplikovaní na pokožku do priestorov medzi bunkami a prenikajú do krvného obehu a celého organizmu. Vstrebateľnosť vitamínov a minerálov pri NANO technológii sa blíži až ku100 %.

Čo je Nanotechnológia?

V DELTA DIRECT NANO sprejoch je tento typ najmodernejšej technológie využitý pre lepšie dodanie látok do organizmu a to cez pokožku, čím dosahujeme neporovnateľne vyššiu vstrebateľnosť oproti bežným perorálnym formám, ako sú tablety, kapsuly, sirupy a iné. NANO technológia je moderný spôsob spracovania surovín a účinných látok, založený na špeciálnom procese filtrácie, ktorým sa vyselektujú častice vo veľkosti nanometrov. Ich výhodou je, že veľmi dobre prenikajú do určených štruktúr a tkanív.

Informácie o produkte

Zloženie: Voda, Vitamín C (kyselina L-askorbová, 200 mg/ml), koloidný Zinok Zn (oxid zinočnatý, 0,2 mg/ml).

Odporúčaná denná dávka: Deti od 3 rokov 1 až 2 streknutia denne. Dospelí 3x denne 2 streknutia.
Balenie obsahuje minimálne 800 streknutí a 130 denných dávok.
Návod na použitie: Aplikujte na pulzné miesto - zápästie alebo predlaktie. Pred použitím dózu jemne pretrepte.

Objem: 100 ml

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.