Delights pre Dental Kosť

1×65g, žuvacia kosť pre psy

Značka: DELIGHTS
Žuvacia kosť so zložením proti tvorbe plaku. Chutná kombinácia surového hovädzieho a kuracieho mäsa obohatená o čistiace minerály.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

3,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X82527

Bone Delights for Dental pomáha odstraňovať zubný povlak, zabraňuje tvorbe zubného kameňa a podporuje svieži dych. Iba 2 % tuku. Bez umelých farbív a príchutí. Jedinečná kombinácia dentálneho produktu, cvičenia čeľuste a skvelej chuti. S množstvom kvalitného kuracieho mäsa zabaleného do tvrdej hovädzej kože.

Chew Bone 8 in1 Delights zaručuje hodiny zábavy pri žuvaní a žiadne zvyšky. Na rozdiel od štandardných žuvacích kostí vôňa a kúsky mäsa na okraji lákajú vášho psa, aby sa dostal ku kuratám vo vnútri. Žuvanie sa tak pre psa stane ešte zábavnejším a udrží ho v pozornosti až do posledného sústa. Navyše obsahuje vyváženú kombináciu minerálov pre zdravé zuby a ďasná a príjemne svieži dych. Ideálne pre stredne veľké plemená psov (12 - 35 kg).

- Viac starostlivosti o zuby

- s minerálmi pre čisté zuby

- pre svieži dych

- Uspokojuje prirodzenú psiu potrebu žuť

- Znižuje zubný povlak a zabraňuje tvorbe zubného kameňa

- Dlhotrvajúci pôžitok zo žuvania bez nevzhľadných zvyškov

- Len 2 % tuku Zloženie surová koža (mäso a živočíšne produkty (hovädzie mäso), Oleje a tuky, minerálne látky), zloženie mäsa (mäso a živočíšne produkty (kuracie mäso 81 %), vedľajšie rastlinné produkty, minerálne látky). Analytické zložky: hrubé bielkoviny 83,0 %, hrubé oleje a tuky 2,0 %, hrubá vláknina 1,0 %, hrubý popol 2,5 %. 


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.