DE LONGHI ECAM550.85MS ESPRESSO 1KS

1×1 ks

Značka: DE LONGHI

S plnoautomatickým kávovarom PrimaDonna Class sa váš domov stane miestom plných prekrásnych chvíľ strávených pri šálke výbornej kávy.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

950,99
Doprava zadarmo

O produkte: DE LONGHI ECAM550.85MS ESPRESSO 1KS 1×1 ks

X99984

Hlavný popis produktu

S plnoautomatickým kávovarom PrimaDonna Class sa váš domov stane miestom plných prekrásnych chvíľ strávených pri šálke výbornej kávy. Odhaľte jej chuť, arómu a vychutnajte si vašu obľúbenú kávu, ktorú si pripravíte presne tak, ako ju máte radi. LatteCrema systém si poradí s prípravou širokej ponuky káv s mliekom, vďaka 6 užívateľským profilom si môžete uložiť vlastný nápoj a pripraviť si ho stlačením jediného tlačidla. Aplikácia DeLonghi Coffee Link umožňuje prepojiť váš kávovar s mobilným telefónom a vybrať si obľúbený nápoj, uložiť si vlastný recept a pohodlne ovládať kávovar.
DeLonghi Ecam 550.85 MS
Kľúčové vlastnosti
Oceľový mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia
Automatický systém napeňovania mlieka
Osobné nastavenie kávy a uloženie do My Menu
Farebný dotykový displej
Automatická funkcia čistenia a odvápňovania
Tlak čerpadla 19 barov
Kľúčové vlastnosti
Vždy čerstvo zomletá káva
Jemné a rovnomerné mletie je základným predpokladom k získaniu tej najlepšej arómy z kávy. Kávovary DeLonghi majú zabudovaný oceľový mlynček s 13 stupňami nastavenia hrubosti mletia. Oceľové mlecie kamene sú tak presné, odolné proti poškodeniu a neutrálne voči chuti kávy. Práve tento typ mlynčeka používajú i profesionálni baristi! Navyše vďaka tzv. ,,Tubeless Systému" sa znižuje na minimálne množstvo kávy, ktorá zostáva v mlynčeku. Vaše espresso je tak pripravené vždy z čerstvo zomletej kávy.
Vždy čerstvo zomletá káva
Moderný systém ohrevu vody ,,Termoblok"
Pre dosiahnutie plnej arómy z čerstvo namletej kávy je dôležitá správna teplota vody, preto sú kávovary DeLonghi vybavené systémom ,,Termoblok" s vysoko presným elektronickým ovládaním. Dve topné telesá pracujú nezávisle od seba, jedno zabezpečí optimálnu teplotu vody na prípravu kávy, a to druhé paru na napenenie mlieka. Výhodou je taktiež tichá prevádzka a rýchle nahriatie celého systému.
Moderný systém ohrevu vody ,,Termoblok"
Vynímateľná jednotka vylúhovača
Dôležitou súčasťou kávovaru je tzv. jednotka vylúhovača, ktorá dávkuje čerstvo zomletú kávu tak, ako by to vykonával profesionálny barista. Patentovaná jednotka vylúhovača DeLonghi má nastaviteľnú komoru, ktorá dokáže spracovať rôzne množstvo kávy podľa zvoleného nápoja. Navyše je vyberateľná, aby ju bolo možné aspoň jedenkrát v mesiaci opláchnuť pod tečúcou vodou, bez nutnosti používať chemické čistiace prostriedky.
Vynímateľná jednotka vylúhovača
Intuitívne ovládanie vďaka farebnému displeju
Vďaka veľkému dotykovému displeju s rozlíšením 3,5 " je používanie kávovaru jednoduché a intuitívne. Interaktívny panel a menu v slovenskom jazyku vás jednoduchým spôsobom prevedú celým procesom prípravy kávy a všetkými krokmi spojenými s údržbou kávovaru. Funkcia ,,Smart One Touch" riadi nápoje podľa intenzity používania, takže váš obľúbený nápoj máte vždy po ruke.
Intuitívne ovládanie vďaka farebnému displeju
Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino
Patentovaný LatteCrema systém vám pripraví tak dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mliečnou penou, že ho budete chcieť piť každý deň. Dokonca si môžete vybrať jeden z troch stupňov napeňovania – horúce mlieko, stredná pena alebo hustá pena. LatteCrema systém si poradí i s napenením sójového, mandľového či ryžového nápoja. Špeciálna termokarafa s dvojitou stenou zabezpečí optimálnu teplotu mlieka po dlhšiu dobu. Pre jednoduchšiu údržbu a čistenie mliečneho systému je karafa, vybavená funkciou – automatické čistenie, ktorá spustí cyklus preplachovania vodou a prúdom pary. Okrem toho môžete všetky súčasti karafy umyť v umývačke riadu. Ušetríte čas a budete mať istotu, že karafa je dokonalo čistá.
Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino
Nastavte si chuť svojej obľúbenej kávy
Kávovar umožňuje naprogramovať vašu obľúbenú kávu, alebo dokonca vytvoriť vlastný recept. Vďaka 3 užívateľským profilom si členovia vašej rodiny alebo priatelia môžu uložiť svoj vlastný nápoj, nastaviť veľkosť, pomer kávy, mlieka a požadovanú teplotu.
Nastavte si chuť svojej obľúbenej kávy
Exkluzívna funkcia na prípravu čaju
Milovníci čaju vedia, že k príprave perfektného čaju sú potrebné kvalitné čajové listy a správna teplota vody. Funkcia čaj prispôsobí teplotu vody podľa daného druhu. Šálku obľúbeného nápoja si pripravíte počas krátkeho okamihu, vybrať si môžete z čierneho, bieleho, zeleného či Oolong čaju.
Exkluzívna funkcia na prípravu čaju
Jednoduchá údržba kávovaru
Pre ešte lepší užívateľský komfort sú kávovary DeLonghi vybavené automatickým procesom čistenia a odvápňovania. Z vnútorného okruhu sa zvyšky kávy odstraňujú už pri zapnutí kávovaru, a to počas automatického preplachovania. Zároveň sa nahrieva vnútorný okruh, aby mala vaša káva správnu teplotu. Pred vypnutím kávovaru sa vnútorný okruh znovu prepláchne a zbaví sa tak kávových usadenín. Kávovar ohlasuje odvápňovanie a jednoducho vás prevedie jednotlivými krokmi procesu odvápňovania vášho kávovaru. Časti kávovaru je možné taktiež umývať v umývačke riadu.
Jednoduchá údržba kávovaru
Ovládanie pomocou mobilnej aplikácie
Mobilná aplikácia Coffee Link umožňuje prípravu nápojov na diaľku, ich úpravu podľa vašich vlastných preferencií, alebo dokonca vytvorenie si vlastných receptov a profilov. Aplikácia navyše obsahuje návody, veľa užitočných rád a interaktívneho sprievodcu, kde sa dozviete o správnej starostlivosti o váš kávovar.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.