DAOfood mini

1×60 tbl, doplnok výživy

Značka: SCHOLL
Obsahuje enzým diaminooxidázu (DAO). Doplnok k dietetickým opatreniam pri nedostatočnosti enzýmu diamonooxidáza (DAO) a/alebo pri histamínovej intolerancii.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

32,89
Doprava zadarmo

O produkte

X47825 ADC

DAOfood mini obsahuje prírodný enzým DAO, ktorý dopĺňa enzým DAO prirodzene sa vyskytujúci v ľudskom čreve a prispieva tak k odbúraniu histamínu. Po užití jednej minitablety DAOfood mini pred každým (hlavným) jedlomsa zvýši množstvo enzýmu DAO v tenkom čreve, a preto sa tiež zosilní spracovávanie histamínu.

Urýchli sa tak proces odbúrania v potravinách prijatého histamínu, ktorý by sa inak mohol stať spúšťačom prejavov. DAOfood mini sa používa ako doplnok k dietetickým opatreniam (nízkohistamínová diéta) pri histamínovej intolerancii a/alebo nedostatočnosti enzýmu diaminooxidáza (DAO).

Dávkovanie: 

1 tableta sa užíva vcelku 20 minút pred hlavným jedlom (3x denne).

Zapíja sa malým množstvom vody. Tableta sa prehĺta vcelku bez rozhryzenia, rozdrvenia alebo rozdelenia.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie:

bielkovinový extrakt (4,2 mg) získaný z obličiek ošípaných obsahujúci 7 % enzýmu DAO (diaminooxidáza), čo zodpovedá 0,3 mg

Upozornenie:

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.
Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.