CURAPROX CS 5460 ultra soft Rastlinná edícia zubná kefka

1×3 ks

Značka: CURAPROX
Zvýhodnené trojbalenie kefiek je u zákazníkov dlhodobo obľúbené, preto vám s radosťou predstavujeme novú limitku v tomto type balenia. Rastlinná edícia ultra jemných kefiek CS 5460 prichádza v až troch farebne zaujímavých verziách, z ktorých si vyberie každý.
Na sklade v eshope
10,89
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X54358

Prečo zubní odborníci odporúčajú zubnú kefku CS 5460?

Odpoveďou sú dve slová – je šetrná a účinná. Ultra jemné vlákna CUREN® sú husto osadené na hlavičke zubnej kefky, čím kefke dodávajú výnimočnú čistiacu silu. A tiež výborne vyzerá. Najväčším nepriateľom zubného povlaku je jemnosť vlákien CUREN®.

Zubné kefky CS sú naozaj neskutočne jemné a mäkké. Množstvo 5 460 vlákien CUREN® na zubných kefkách CS 5460 ultra soft vytvára neobyčajne hustý a účinný čistiaci povrch. Zatiaľ čo sú vlákna CUREN® šetrné k ďasnám a zubom, na zubný povlak pôsobia veľmi intenzívne. Ktokoľvek, kto raz vyskúša zubnú kefku CS, sa už nebude chcieť rozlúčiť s takýmto spôsobom čistenia.

Zubné kefky CURAPROX nielen predchádzajú poraneniam pri čistení zubov, ale tiež skvelo narúšajú a odstraňujú zubný povlak. Vlákna CUREN® sú pevnejšie ako nylonové a aj pri čistení ostávajú rovnako stabilné ako keď sú suché. Tieto vlastnosti umožňujú vyrobiť zubné kefky s veľkým množstvom ultra jemných vlákien. • Šetrné čistenie zubov vďaka vláknam CUREN® • Účinný čistiaci povrch vďaka husto osadeným vláknam CUREN® •

Niet úniku: kompaktná hlavička kefky je mierne nahnutá • Osemhranná rúčka kefky pomáha užívateľovi čistiť zuby v správnom uhle


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.