Canpol Babies Utišujúci cumlík Newborn baby

(18m+) C, silikón, okrúhly, 1x1 ks

Značka: CANPOL
Silikónový cumlík s gumičkou okrúhleho tvaru s potlačou Newborn Baby pre rýchle upokojenie vášho dieťaťa. Kaučukový cumlík je vyrobený z prírodného kaučuku, je nažltlý, ľahko matný, má charakteristickú chuť po gume.

Zvoľte parametre

2,49
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
2 body na vernostnú kartu

O produkte

X30598 ADC

Silikónový utišujúci cumlík je vyrobený z priehľadného silikónu, ktorý je úplne bez chuti a zápachu. Cumlík neobsahuje BPA. V balení 1 kus.

Poznámka: Na stránke ilustračné foto rôznych farieb.

Spôsob použitia

Pred prvým použitím cumlík umyte a sterilizujte vo vriacej vode po dobu asi 5 minút alebo sterilizujte v parnom sterilizátore. Po vychladnutí vytlačte zvyšnú vodu z cumlíka. Nepoužívajte žiadne chemické dezinfekčné prípravky! Pred každým použitím cumlík dôkladne umyte v teplej vode, príležitostne prelejte vriacou vodou. Pred každým podaním dieťaťu skontrolujte kvalitu cumlíka. Venujte cumlíku zvýšenú pozornosť potom, čo dieťaťu vyrastú prvé zúbky. Vyskúšajte kvalitu gumičky dôkladným natiahnutím všetkými smermi. Pri prvých známkach poškodenia cumlík ihneď vymeňte za nový. Cumlík uchovávajte v suchom, čistom a uzavretom puzdre. Cumlík používajte maximálne 1-2 mesiace, potom ho z hygienických a bezpečnostných dôvodov vymeňte za nový. Neodporúčame používať cumlík pre dieťa staršie ako 3 roky.