COLONFIT BASIC TOPNATUR

1×180 g, prášok

Značka: TOPNATUR
ColonFit je prípravok vyrobený z prírodných ingrediencií. Pri jeho každodennom užívaní dodá vášmu telu dostatočný príjem vlákniny, zároveň však poskytuje živé kultúry – priateľské baktérie a živiny pre ich rast.
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
11,29
Doprava zadarmo
11 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X36909

Potravina obsahuje psyllium (rozomleté osemenie skorocelu indického), inulín (extrahovaný z čakanky), živé bakteriálne kultúry (Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophius, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus). 

Spôsob použitia

Prípravok sa obvykle užíva v dávke 2 plné kávové lyžičky (asi 10 g) 2x denne. Zmes v požadovanej dávke rozmiešať v 100 - 200 ml nápoja (voda, džús, mlieko) alebo jogurte a vypiť asi 20-25 minút pred jedlom. Tesne po užití je potrebné vypiť ešte aspon 300 ml tekutín. Po dvoch týždňoch je možné znížiť dávku na polovicu. Počas užívania treba zaistiť dostatočný prísun tekutín.
Deti a dospievajúci v dávke 1 kávová lyžičky (5g) 1-2x denne, rozmiešať v 100ml vody. Je dôležité túto dávku zapiť najmenej 100ml ďalšej tekutiny. Podávanie deťom mladším ako 12 rokov by mali rodičia konzultovať so svojím lekárom. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nekonzumovať bez tekutín, môže zapríčiniť dusenie.
Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí.