Čokoládová fontána Adler AD 4487

Značka: ADLER

Čokoládová fontána Adler AD4487 zatraktívni každú párty

37,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Čokoládová fontána Adler AD 4487

b07232ec-8c62-40bf-91d3-e267ac23b9fb

Hlavný popis produktu

Čokoládová fontána Adler AD4487 zatraktívni každú párty. Populárna forma zábavného jedla na svadobných a narodeninových večierkoch. Čisté potešenie zo svojpomocnej prípravy dezertu. Obľúbené ovocie môžete namáčať v čokoláde, napr. jahody, hrozno, kúsky hrušiek či broskýň. Skvelé zariadenie na zdobenie dezertov čokoládovou polevou, do tekutej čokolády môžete namáčať aj kornútiky na zmrzlinu, oblátky, sušienky, vlastné pečené koláče alebo marshmallow. Vaša fantázia nemusí mať žiadne obmedzenia.
Potrebujete si pripomenúť, že čokoláda sa považuje za afrodiziakum? Takéto zariadenie vám umožní prekvapiť svoju polovičku počas romantickej večere, spoločnej oslavy Valentína alebo inej dôležitej udalosti pre pár. Čokoládové fondue sa stalo lákadlom recepcií, umožňuje vám predstaviť sladký prízvuk a slúžiť hosťom neobvyklými chuťovými zážitkami.

Charakteristika a technické údaje:
Maximálna kapacita: 200 ml
Maximálna teplota výhrevnej dosky: 80 °C
Lyžica na čokoládu a 10 plastových hrotov na namáčanie
Kompaktná veľkosť 15x15x24 cm
Perfektné pre mliečnu, tmavú a bielu čokoládu
Ľahko sa čistí
Pohyblivé nožičky pre ľahké vyrovnanie
Kontrolka vyhrievania
Výška a priemer zásobníka: 15x2,6 cm
Príkon: 30W

Jemná a bohatá chuť tekutej čokolády je skutočným potešením pre naše chuťové poháriky. Horúci nápoj s prídavkom šľahačky alebo obľúbeného korenia nám zlepší náladu a pomôže uvoľniť endorfíny. Namáčaním kúskov čerstvého ovocia do čokolády môžeme dodatočne pripraviť zdravšie občerstvenie pre naše deti. Čokoládová fontána Adler AD4487 vám umožní zahriať a uviesť do pohybu 200 ml čokolády, čo je maximálna kapacita nádrže. Špeciálny hrot pripevnený k telu fontány šíri horúcu tekutinu tak, aby nestvrdla, a vytvára pôsobivé kaskády lahodného nápoja. Pre pohodlie používania prístroja je funkcia ohrievania a otáčania umiestnená pod jedným gombíkom, ktorý je umiestnený pred fontánou. Maximálna teplota vykurovacej plochy je asi 80 °C, takže je bezpečné ju používať aj pri stretnutiach s veľkou skupinou ľudí.
Dezert v neobvyklej podobe je spôsob, ako zatraktívniť narodeninovú oslavu, stretnutie s rodinou alebo večierky s priateľmi. Stáva sa tiež lákadlom svadobných hostín.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.