Cloud b® Twilight Buddies™ Bunny Nočné svetielko, Zajačik, 0m+

Značka: CLOUD B

Dream Buddies je plyšový kamarát, ktorý pomôže deťom zmierniť strach z tmy premietaním hviezdnej oblohy na strop a steny detskej izby.

36,24
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Cloud b® Twilight Buddies™ Bunny Nočné svetielko, Zajačik, 0m+

cb18b0d5-699c-4f0a-866e-96f2afb3bea1

Hlavný popis produktu

Pomáha prekonať strach z tmy.
Roztomilá lampa s motívom zajačika pomáha deťom prekonať strach z tmy tým najsladším možným spôsobom! Twilight Buddies ™ sú mimoriadne prítulní priatelia, ktorí zmenia strašidelnú a temnú miestnosť na oblohu hviezdami nabitú skutočnými súhvezdiami na strope a stenách spálne. V upokojujúcej hviezdnej projekcii je ukrytý mesiac a tri súhvezdia!
Cez deň zábavný plyšák, v noci strážca spánku.
Cez deň zábavný, prítulný kamarát a v noci upokojujúce svetlo. Twilight Buddies budú jedným z najlepších priateľov vášho dieťaťa.
Vlastnosti produktu.
-zmierňuje strach z tmy
-zobrazuje skutočné súhvezdia hviezd
-automatické vypnutie po 45 minútach, keď dieťa hlboko spí, podľa odporúčania pediatrov
-zobrazené farby: oceánska modrá, smaragdovo zelená a jantárová
-možnosť automatického prechodu všetkými tromi farbami
-LED svetlá s dlhou životnosťou 
-3 x AA batérie, sú súčasťou balenia
Očarujúce, poučné a upokojujúce.
Osvetlenie izbičky pred spánkom prostredníctvom Twilight Buddies,  majú rovnaký upokojujúci účinok ako naša ocenená Twilight Turtle. Vyberte svojmu dieťaťu jeho obľúbenú hračku a ono bude netrpezlivo čakať na spánok skôr ako sa nazdáte! Postavte túto malú plyšovú hračku na zem v strede miestnosti a vypnite svetlá, aby ste dosiahli plný, nebeský efekt spánku pod hviezdami.
Výber z troch farieb.
Výber z troch upokojujúcich farieb vytvára jedinečnú atmosféru, navodzuje príjemnú a pozitívnu náladu a umožňuje dieťaťu rozpoznávať farby. Jantárová farba vyžaruje teplo a pokoj, smaragdovo zelená vytvára radostnú a relaxačnú atmosféru a oceánska modrá pomáha upokojiť zmysly. Plyš Twilight Buddies tiež vyžaruje teplým svetlom, vďaka ktorému je tma menej skľučujúca.
Jednoduché použitie.
Mäkký plyš s odolnou plastovou škrupinou. Stačí stlačením tlačidla na škrupine zapnúť súhvezdia a užívať si ich efekt celých 45 minút - dosť na to, aby väčšina detí zaspala. Po uplynutí tejto doby sa lampa automaticky vypne, čím sa predĺži životnosť batérie a umožní sa dieťaťu hlboko zaspať, v súlade s odporúčaniami pediatrov.
Darček pre deti aj dospelých.
Skvelý tip na darček pre deti, ktoré sa boja tmy, ako aj pre dospelých, ktorí majú problém zaspať. Snáď najlepšia vec na tejto mimoriadnej hračke je, že sa stane plyšovým priateľom, ktorý sprevádza vaše dieťa pri spaní mnoho rokov!
Technické údaje.
-vek: 0+
-rozmery (cm): šírka 30 x výška 20 x dĺžka / hĺbka 10


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.