Čistička vzduchu s iónovou funkciou TKG AP 1002

Značka: TKG

Čistička vzduchu s iónovou funkciou TKG AP1002 je určená na efektívne odstraňovanie škodlivín v miestnostiach až do 16 m2

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Čistička vzduchu s iónovou funkciou TKG AP 1002

6910006f-526f-4c2e-8942-7579228cecca

Hlavný popis produktu

Čistička vzduchu s iónovou funkciou TKG AP1002 je určená na efektívne odstraňovanie škodlivín v miestnostiach až do 16 m2. Pre ešte efektívnejšiu prevádzku je vybavená 3 filtrami. Predfilter zachytí všetky väčšie čiastočky nečistôt (napríklad psie chlpy) a so zvyškom najmenších nečistôt si poradia momentálne najlepšie HEPA a uhlíkové filtre. HEPA filter zachytáva zo vzduchu všetky plesne a baktérie, ako aj zdraviu veľmi škodlivé častice smogu PM 2,5. Uhlíkový filter je tiež kvalitný absorbent, ktorý ako špongia zachytí zo vzduchu všetky ťažké kovy, plyny a iné nebezpečné zlúčeniny. Kvalitu vzduchu dodatočne zlepší iónový generátor a prípadné vírusy odstráni UVC lampa.
Táto čistička sa vyznačuje tichou prevádzkou, takže ju môžete použiť v kanceláriách aj v miestnostiach, kde odpočívate alebo spíte. Samotné ovládanie prístroja je veľmi jednoduché. Vymoženosťou je aj funkcia časovača, ktorá zariadenie vypne po 1,2,4 alebo 8 hodinách. Dýchajte zdravší a čistejší vzduch!

Charakteristika a technické údaje:
Použitie: domov / kancelária
Plocha aplikácie: do 16 m2
CADR: 120 m3/h
Regulácia ventilátora: 3 rýchlosti
Ovládanie: dotykový panel
Farba: biela
5 stupňov čistenia: predfilter, Hepa filter, filter s aktívnym uhlíkom, generátor iónov a UVC lampa
Hlučnosť: max. 50 dB
Časovač: 1, 2, 4 alebo 8 hodín
Farebné podsvietenie
Nočný režim
Rozmery zariadenia: 18x18x29 cm
Hmotnosť: 1,66 kg
Výkon: 16 W

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách.
Často vdychujeme smog, alergény, chemikálie, prach a mnohé iné znečisťujúce látky zo vzduchu. Čistý vzduch však môžete mať na dosah ruky, doma alebo v kancelárii, vďaka profesionálnej čističke vzduchu KALORIK AP1002. Ide o malé zariadenie, ktoré je možné umiestniť kdekoľvek, aby ste si užili zdravý vzduch bez akýchkoľvek škodlivých látok.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.