Cif Prostriedok na umývanie riadu Nature Pure

1×450 ml, odstraňuje mastnotu

Značka: CIF
5.0
Prostriedok na umývanie riadu Cif Nature Pure účinne odstraňuje mastnotu z riadu a zanecháva ho žiarivo čistý.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

3,19
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X46643

Čistiaci prostriedok na riad Cif Nature Pure s Aloe Vera a prírodnými minerálnymi soľami je prostriedok určený na ručné umývanie riadu. Vyniká rýchlym čistiacim účinkom a skvelými odmasťovacími schopnosťami. Vďaka výťažkom z Aloe Vera je tekutý prostriedok Cif Nature jemný a šetrný k vašej pokožke. Prírodné minerálne soli krásne odstránia nečistoty a mastnoty na vašom riade a zanechajú ho žiarivo lesklý. Prostriedok neobsahuje farbivá, je v 100% recyklovanej plastovej fľaši a obsahuje prírodný parfumový olej. Vhodný aj na umývanie riadu pre deti.

Vlastnosti:

  • s výťažkami z Aloe Vera a prírodných minerálnych solí

  • spoľahlivo zbavuje riady odolnej špiny a nečistôt

  • obsahuje prírodný parfumový olej

  • 0 % farbív

  • 100 % recyklovaná fľaša

Zloženie:

5 – 15% aniónové povrchovo aktívne látky; < 5% amfotérne povrchovo aktívne látky, DMDM Hydantoin, parfum, Limonene, Linalool, Methylchloroi­sothiazolinone, Methylisothia­zolinone. Ďalšie zložky: výťažok z Aloe Vera.

Značka Cif bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1967 vo Francúzsku, a to v podobe Cif krémov, ktoré pre vás vyrábame dodnes. Úspešný koncept sa potom rozšíril nielen cez celú Európu, ale aj do zvyšku sveta a portfólio Cif sa rozrástlo natoľko, že dokáže vyčistiť takmer každý povrch v domácnosti. Cif je už cez 50 rokov značkou, ktorá sa stará nielen o povrchy v domácnosti, ale aj o jej spotrebiteľov.

Použitím prípravkov Cif zanecháte čistené povrchy krásne žiarivé a vaša domácnosť razom ožije.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.