ChooMee SoftSip náustok na kapsičku - aqua

1×1 ks, náustok na kapsičku

Značka: CHOOMEE

SoftSip je jemný silikónový náustok, ktorý je navrhnutý tak, aby úplne zakryl plastové vyústenie kapsičky. Vďaka tomu budú mať deti úplne iný zážitok z kŕmenia z kapsičky. Membrána náustka navyše chráni obsah kapsičky pred náhodným vyliatím alebo vytlačením. Pripojte ho jednoducho ku kapsičke a opakovane používajte.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
6,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ChooMee SoftSip náustok na kapsičku - aqua 1×1 ks, náustok na kapsičku

X019779

Hlavný popis produktu

Konečne kŕmenie bez nehôd a obmedzení!

Kŕmenie z kapsičky už nikdy nebude bolestivé pre citlivé detské ďasná a zúbky. Konečne môže vaše dieťa pohodlne hrýzť pri maškrtení. SoftSip je jemný silikónový náustok, ktorý je navrhnutý tak, aby úplne zakryl plastové vyústenie kapsičky. Vďaka tomu budú mať deti úplne iný zážitok z kŕmenia z kapsičky. Membrána náustka navyše chráni obsah kapsičky pred náhodným vyliatím alebo vytlačením. Pripojte ho jednoducho ku kapsičke a opakovane používajte.

ChooMee SoftSip je vhodný na jednorazové kapsičky ako aj na kapsičky na opakované použitie.

• S membránou a vrchnákom
• Vyrobený z vysokokvalitného jemného silikónu
• Neobsahuje BPA, PVC, olovo a ftaláty
• Vhodné na všetky balenia príkrmov balených v kapsičke
• Pre deti od 6 mesiacov

Použitie:
Otvorte kapsičku, nasaďte náustok na vyústenie kapsičky, silno zatlačte až kým nezačujete kliknutie. Pred a po použití náustok dôkladne umyte. Nepoužívajte pri tom ostré predmety, ktoré by mohli membránu poškodiť. Možno umývať v umývačke riadu a sterilizovaním.

Deti nenechávajte pri kŕmení bez dozoru. Pred každým použitím náustok skontrolujte a v prípade opotrebovania alebo poškodenia vymeňte za nový. Vyhovuje normám EN 14350.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.