CHICCO Vankúš na dojčenie Boppy - Denim Animals

1×1 ks

Značka: CHICCO

Univerzálny ergonomický vankúš 4v1.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

51,19
Doprava zadarmo

O produkte: CHICCO Vankúš na dojčenie Boppy - Denim Animals 1×1 ks

X57230

Hlavný popis produktu

Boppy je univerzálny ergonomický vankúš 4v1 v tvare croissantu, ktorý podporuje rast a rozvoj bábätka nielen počas dojčenia. Vankúš je navrhnutý tak, aby počas dojčenia mamičkám pomáhal zmierniť napätie chrbta, krku a ramien, a zároveň poskytol dieťatku maximálne pohodlie.

Má celosvetové hodnotenie ako ideálny vankúš na dojčenie. Výplň vankúša „Miracle Middle Insert“ je vyrobená z polyesterového vlákna. Nie je ani príliš mäkká (aby sa dieťa veľmi neponorilo do vankúša), ani príliš tvrdá (čo je nepohodlné). Vankúš aj návlek vankúša možno prať aj sušiť v práčke a sušičke. Vankúš si udržiava svoj tvar, nedeformuje sa bez ohľadu na to, koľkokrát sa vyperie, a to vďaka špeciálnej náplni.

Využitie vankúša 4 v 1: 0m+ Podpora pri začiatkoch Ideálny na podporu počas dojčenia a kŕmenia z fľaše. 3m+ Hniezdo na relaxáciu Po nakŕmení sa Boppy stáva pohodlným priestorom, kde dieťatko relaxuje s mierne dvihnutou hlavou. To napomáha tráveniu a zabraňuje grckaniu. 6m+ Učím sa loziť Pohodlný vankúš podporuje dieťa ležiace na bruchu a pomáha tým k pohybovému rozvoju. 9m+ Učím sa sedieť Boppy umožňuje dieťaťu bezpečne udržať rovnováhu pri sedení. Rozmery: 52 x 48 x 15 cm.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.