CHICCO Nosič detí Chicco Easy Fit - Dark Beige

1×1 ks, ergonomický

Značka: CHICCO
Na sklade u dodávateľa
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
27,44 ušetríte 3,05 €

Pôvodná cena 30,49 € zľava 10%

Doprava zadarmo nad 29,90 €
27 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X49305

EasyFit je jednoduchý a intuitívny nosič, ktorý sa nosí tak ľahko ako tričko. Dokonale sa prispôsobí rodičom aj dieťaťu a sprevádza ho počas jeho prirodzeného vývoja.

Nosič je ideálny už od narodenia, vďaka širokému a ergonomické sedeniu. Jednoduchá zmena z polohy smerom k mame do polohy smerom k svetu, keď má dieťa 6 mesiacov a je pripravené preskúmať svet s mamou a otcom.

 

Ergonomický nosič

  • Ergonomické sedenie v tvare písmena “M” pre zaistenie správnej polohy bedrových kĺbov. Široký sed udržuje pozíciu M, s nohami od seba a kolená vyvýšenými, čo je ideálne aj pre správny vývoja dieťaťa. Testované a certifikované spoločnosťou IHDI - Medzinárodný inštitút pre dyspláziu bedrového kĺbu. Chicco Easy Fit je klasifikovaný ako nosič “pre zdravé bedrové kĺby” v prípade, že sa používa podľa návodu.

Ľahko sa nosí

  • EasyFit je jediný detský nosič, ktorý sa nosí tak ľahko ako tričko ... jednoducho a intuitívne si ho oblečiete a nastavíte. Vďaka praktickým kontrolným systémov sa nosič hladko a rýchlo prispôsobí všetkým veľkostiam, deti aj dospelých.

 

Extra komfort

  • Extra opora pre hlavičku a krk od prvých mesiacov. Jemne priľne k telu pre maximálny pocit objatia.

 

Určené pre deti od narodenia do 9 kg. Raz vidieť je lepšie ako 100x počuť, preto si pozrite aj krátku prezentáciu tohto nosiča.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.