Cestovný holiaci strojček Camry CR 2938

Značka: CAMRY

Cestovný holiaci strojček Camry CR2938 je praktickým riešením, ktoré ocení každý muž, ktorý dbá na pekný vzhľad, pohodlie a minimalizáciu času stráveného rannými prípravami na začiatku dňa

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Cestovný holiaci strojček Camry CR 2938

d1b55ef4-4c14-4b84-830e-9b4d31cf0219

Hlavný popis produktu

Cestovný holiaci strojček Camry CR2938 je praktickým riešením, ktoré ocení každý muž, ktorý dbá na pekný vzhľad, pohodlie a minimalizáciu času stráveného rannými prípravami na začiatku dňa. CR2938 vyniká zaujímavým dizajnom, jednoduchými, no elegantnými líniami a originálnou farbou. Cestovný holiaci strojček sa bez problémov zmestí do pánskeho kozmetického vrecúška, cestovnej tašky alebo kufra. Prenosné, bezdrôtové a ľahké zariadenie určite osloví každého. Dobre padne do ruky a viditeľné tlačidlo holiaci strojček rýchlo spustí. Zariadenie je vybavené 250 mAh lítium-iónovou batériou, ktorá umožňuje dlhšie používanie bez častého dobíjania. Nabíjanie cez USB C znamená, že môžete rýchlo a takmer za každých podmienok nabiť batériu holiaceho strojčeka bez toho, aby ste museli hľadať ďalšiu zásuvku. Ide o zariadenie, ktoré je skvelým darčekom pre každého milovníka častých dovoleniek a ľudí chodiacich na služobné cesty.

Charakteristika a technické údaje:
Prenosný
Bezdrôtový
Svetlo
Dvojitá hlava
Cestovný zámok
Nabíjanie cez USB-C
Jednoduché čistenie pod tečúcou vodou
Magnetický kryt hlavy
250 mAh Li-ion batéria
Pracovný čas do 35 minút
Vrátane USB napájacieho kábla
Doba nabíjania: 85 min
Rozmery: 7,4 x 2,8 x 6,8 cm
Hmotnosť: 111 gramov

Úprava a skrátenie chĺpkov na tvári počas dovoleniek a služobných ciest bude oveľa jednoduchšie a rýchlejšie, ak použijete prístroj, akým je cestovný holiaci strojček Camry CR2938. Ide o praktické riešenie, ktoré ocení každý muž, ktorý dbá na dobrý vzhľad, pohodlie a minimalizácia času stráveného rannými prípravami na štartovací deň. Je to zaujímavá vychytávka aj pre milovníkov nových technologických riešení.
Pokiaľ ide o efekt holenia, holiaci strojček je rovnako dobrý ako tradičné holiace strojčeky. Dvojitá hlava zaisťuje presné odstránenie aj kratších alebo tenších chĺpkov. Cestovná ochrana zase chráni čepele pred poškodením čiastočkami piesku, prachom a inými nečistotami, ktoré by sa mohli dostať do systému. Po použití je možné holiaci strojček ľahko vyčistiť pod tečúcou vodou bez obáv z poškodenia zariadenia.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.