WALMARK Cell Shield PROTECT

1×30 tbl

Značka: WALMARK
Na sklade
21,79
Doprava zadarmo nad 29,90 €
21 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X42024 ADC

  • Dlhodobá energia pre váš aktívny deň bez obmedzení
  • MGCPQQ® a Delphinol® predstavujú unikátne zložky obsiahnuté v množstvách, ktoré vedci odporúčajú na pravidelné užívanie v priebehu starnutia
  • Perfektný výživový doplnok pre všetkých, ktorí chcú ŽIŤ NAPLNO navzdory starnutiu a užívať si kvalitný aktívny život
  • Sila z prírody

V priebehu starnutia môžete zaznamenať, že množstvo vašej životnej energie nie je také, aké bývalo. Jedným z dôležitých faktorov, ktoré na to majú vplyv, je starnutie buniek. Ako bunky v tele starnú, dochádza k postupnému poškodzovaniu mitochondrií, čo znižuje efektivitu premeny “paliva” na energiu a tiež sa znižuje počet mitochondrií v bunkách. Výsledkom toho je, že telo musí fungovať len s polovicou či len štvrtinou energie, ktorú malo v mladosti.
 
Zachovajte si i počas starnutia svoj životný elán a užívajte si svoje každodenné aktivity bez obmedzení s prípravkom Cell Shield ENERGY od Walmarku. Jedná sa o inovatívny produkt vyvinutý na  dlhodobé užívaniu  pre váš aktívny DEŇ, ktorého zloženie je založené na najnovších vedeckých poznatkoch.

MGCPQQ®

Látka podobná vitamínom, ktorú si naše telo nevie samo vyrobiť. Jej nedostatok však môže narušovať funkciu mitochondrií, takzvaných “bunkových továrni na energiu”.

Delphinol®

Výťažok z Maqui berry, ktorý sa radí medzi moderné “super ovocie” s preukázaným vysokým obsahom polyfenolov, ktoré tradične používali Indiáni v Chile.

Antioxidanty – Vitamín C a B6

Vitamíny chrániace bunky proti škodlivým voľným radikálom a zároveň podporujúce úroveň vašej energie.

Komu je Cell Shield ENERGY odporúčaný?

  • Všetkým ľuďom, ktorí cítia, že s pribúdajúcim vekom sa pre nich každodenné aktivity stávajú viac únavné
  • Všetkým ľuďom, ktorí chcú žiť naplno a nechcú, aby prejavy starnutia obmedzovali ich súčasný životný štýl
  • Všetkým, ktorí chcú pomôcť svojmu telu minimalizovať nevratné poškodenie buniek, ktoré následne spôsobuje známky starnutia
Denná dávka obsahuje: hmot./ 1 tbl. % RVH*
L-karnozín 250,0  mg
Vitamín C 150,0  mg 187
Rutín 30,0  mg -
Vitamín B2 (riboflavín) 0,7  mg 50
Zinok 5,0  mg 50
* % referenčnej výživovej hodnoty v 1 tablete; - nie je stanovené  

Výživové doplnky od spoločnosti Walmark sa vyrábajú v súlade s certifikátom GMP. Tento certifikát je udeľovaný len výrobcom, ktorí dodržiavajú podmienky správnej výrobnej praxe pri výrobe liekov. Starostlivosť o výrobok sa začína ešte pred tým, ako sa vstupné suroviny použijú vo výrobnom závode. Predovšetkým ide o výber kvalitných a overených výrobcov farmakologických liečiv, prevažne rastlinného pôvodu. Tieto extrakty sú overované v profesionálnych laboratóriách. Starostlivosť o výživové doplnky v priebehu výroby je rovnocenná so starostlivosťou s výrobou liekov. Dohľad a priebežnú kontrolu výrobného miesta zabezpečuje Štátny ústav pre kontrolu liečiv v Prahe, ktorý je dozorným orgánom dohliadajúcim na správnu výrobu liekov a kvalitu liekov, zabezpečuje registráciu liekov a kontroluje ich bezpečnosť.   Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.  Certifikát zaručuje, že vami vybraný výživový doplnok bol vyrobený v prísne regulovaných výrobných podmienkach a môžete si byť istý jeho kvalitou a zložením. Na našich výživových doplnkoch nájdete logo GMP na obale.

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.