BUPI COLOR Tekutý prací prostriedok

3l

Značka: BUPI
Novorodenec má jemnejšiu pokožku ako dospelý človek, jeho pokožka je veľmi citlivá a rýchlo sa podráždi. Rozhodne sa u malých detí nespoliehajte na bežný prací prostriedok, ktorý je agresívny k pokožke a môže spôsobiť alergie. A to jak pri praní bieleho, tak aj farebného prádielka.
7,59
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29.9
7 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X39890

Prinášame vám na trh nový špeciálny prací prípravok Bupi BABY COLOR s obsahom mydla určený na šetrné pranie dojčenskej a detskej farebnej  bielizne. Jeho zloženie nedráždi citlivú detskú pokožku a je vhodný i pre alergikov, pretože neobsahuje žiadne enzýmy, fosfáty, farbivá, bielidlá a optické zosvetľovače. Bupi BABY COLOR prací prostriedok príjemne vonia, parfum neobsahuje alergény a je vhodný na pranie v práčke aj na ručné pranie.

Dôležitá informácia:

Jemná vôňa pridaná do pracieho prostriedku neobsahuje alergény a je len veľmi nevýrazná. Prípravok je vhodné použiť pri praní jemných farebných tkanín. Tekutý prací prostriedok má tú výhodu, že sa lepšie rozpúšťa, a preto na tkaninách zostáva po vypraní len nepatrné množstvo prípravku.

Použitie: 0 mesiacov +

Určený na pranie farebného detského prádla a jemných tkanín, v ruke alebo v práčke.