Brit Care Dog Hair & Skin Insect&Fish 3kg

1×3 kg

Značka: BRIT

Prirodzená kombinácia hmyzieho proteínu a Rybay dala vzniknúť delikátnej receptúre s výbornými nutričnými vlastnosťami. Skutočná chuť Rybay psovi zachutí a zloženie krmiva pridá na vitalite a peknom vzhľadu. Pre zdravú kožu a lesklú srsť granule obsahujú vysoký podiel Omega-3 a Omega-6 mastných kyselín.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

25,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Brit Care Dog Hair & Skin Insect&Fish 3kg 1×3 kg

X82219

Hlavný popis produktu

Kompletné krmivo Brit Care Hair & Skin Insect & Fish s obsahom hmyzieho proteínu a bielej ryby. Vhodné pre dospelých psov všetkých plemien s citlivou a náročnú kožou a srsťou. Vyniká skvelou stráviteľnosťou a nespôsobuje takmer žiadne alergické reakcie teda spadá do kategórie hypoalergénnych krmív. Superprémiová receptúra s obsahom probiotík pre posilnenie imunitného systému a s vysokým obsahom Omega-3 a Omega-6 mastných kyselín pre optimálne zdravie kože a srsti. Krmivo má vyvážený profil aminokyselín, ktorý sa postará o podporu svalstva. Obsahuje aj hydratujúci kokosový olej a radu vitamínov a minerálov.

  • receptúra doplnená o probiotiká
  • s vysokým obsahom Omega-3 a Omega-6 mastných kyselín pre zdravú kožu a srsť
  • bez obilnín
  • neobsahuje kurací tuk
  • skvelá stráviteľnosť
  • hypoalergénna receptúra
  • plne recyklovateľný obal
  • ekologické krmivo s nízkou uhlíkovou stopou

Zloženie:

Dehydrovaný hmyz 14 %, dehydrovaná biela ryba 14 %, žltý hrach 14 %, zelený hrášok 14 %, sušená jablčná dužina, hrachový proteín, kokosový olej 8 %, hydrolyzovaný proteín z bielej ryby 4 %, pivovarské kvasnice, lososový olej 2 %, ľanové semienko 2 %, vaječné škrupiny, glukosamín 0,02 %, chondroitín sulfát 0,015 %, frukto-oligosacharidy 0,012 %, mannan-oligosacharidy 0,012 %, juka schidigera 0,01 %, inulín 0,009 %, sušený pestrec mariánsky 0,005 %, sušený rozmarín 0,005 %, sušený klinček 0,005 %, sušené citrusy 0,005 %, sušená kurkuma 0,005 %, Lactobacillus acidophilus HA - 122 inaktivuje 15x109 buniek/kg.

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.