Brit Care Cat Sunny I

1×2 kg, granule pre mačky

Značka: BRIT
Superprémiové hypoalergénne kompletné krmivo (losos s ryžou) pre dospelé mačky s potrebou náročnej starostlivosti o srsť.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

10,69
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X82143

ZLOŽENIE:

hydinové mäso a hydinové produkty (min. 40%), ryža, kukurica, hydinový tuk, dehydrovaná hydinová bielkovina, dehydrovaná kukurica, ryžové otruby, pivovarské kvasnice, sušené repné odrezky, lososový olej, prírodná chuť, prírodná vláknina, minerálne látky, DL-metionín, L-lyzín, mannán-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, valeriána lekárska, organický selén, niacín, pantotenan vápenatý, kyselina listová, cholinchlorid, biotín, vitamín A, vitamín D3, vitamín E (alfa-tokoferol), taurín.

Dávkovanie:

Brit Care Cat Castrate je vysoko stráviteľné dokonale vyvážené superprémiové krmivo špeciálne prispôsobené potrebám kastrovaných kocúrov a mačiek, pre prevenciu vzniku obličkových a močových kameňov. Optimálny obsah pH v organizme podporuje zdravú funkciu obličiek a pôsobí ako prevencia proti vzniku obličkových a močových kameňov. Hypoalergénne krmivo - kuracie s ryžou - pre kastrované kocúrov a mačky.

Funkčné výživa kastrovaných mačiek spĺňa tieto kľúčové faktory ovplyvňujúce zdravie a kondíciu organizmu: prevencia vzniku obličkových a močových kameňov, prebiotiká zaisťujúce zdravý vývoj črevnej mikroflóry a podporu imunity, obsahuje prvky pre ochranu buniek proti starnutiu (anti-aging faktor), balancérom obsah omega-3 a omega-6 nenasýtených mastných kyselín (4:1) pre zdravú kožu a lesklú a hebkú srsť, skladba i tvar granúl znižujú tvorbu zubného plaku i zubného kameňa.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.