BRIGHT STARTS Húpatko vibrujúce Wild Vibes™ 0m+ do 18 kg

1×1 ks, húpatko pre deti

S hojdacím a stacionárnym sedadlom Wild Vibes 2 v 1 od Bright Starts sa vaše divoké dieťa dostane na upokojujúce safari

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
44,59
Doprava zadarmo

O produkte: BRIGHT STARTS Húpatko vibrujúce Wild Vibes™ 0m+ do 18 kg 1×1 ks, húpatko pre deti

X016667

Hlavný popis produktu

S hojdacím a stacionárnym sedadlom Wild Vibes 2 v 1 od Bright Starts sa vaše divoké dieťa dostane na upokojujúce safari. Toto viacúčelové húpatko rastie spolu s dieťaťom a je skvelé pre dojčatá aj batoľatá!
Dospelí môžu dieťatko upokojiť v režime hojdania, zatiaľ čo hrazdička s hračkami zabaví farebnou hrkálkou a hračkou na naháňanie opičích korálikov. Vibrujúce sedadlo pomáha udržať bábätko v pokoji, zatiaľ čo vy máte voľné ruky s dieťaťom na očiach. Funkcia vibrovania jedným tlačidlom je zabudovaná v sedadle, takže vibrácie môžete jednoducho zapnúť alebo vypnúť podľa preferencií dieťaťa. Ak chcete sedadlo nakloniť, použite tlačidlá pod hrazdičkou s hračkami na každej strane sedadla, ktoré sa dajú nastaviť dopredu a dozadu. Pomocou predného stojana /konštrukcie môžete plynule prepínať z hojdacieho na stacionárne sedadlo. Keď ste na cestách, jednoducho uchopte húpatko na každej strane, keď dieťa nie je v húpatku, aby ste sa mohli presunúť z miestnosti do miestnosti.
Toto univerzálne húpatko rastie spolu s dieťaťom až do 18 kg, takže ho budete môcť roky používať od hojdacieho kresielka pre novorodenca až po batoľa. Odnímateľnú podložku sedadla možno prať v práčke. Skvelý nápad na darček na detskú oslavu alebo príchod bábätka!
Vlastnosti - Získajte roky používania s týmto multifunkčným húpatkom! Húpatko Bright Starts Wild Vibes Infant to Toddler sa mení z hojdacieho na stacionárne sedadlo a rastie spolu s dieťaťom až do hmotnosti 18 kg. Prepínanie z hojdacieho na stacionárne sedadlo so stabilizačným predným stojanom. - Keď potrebujete voľné ruky, toto vibračné húpatko upokojí vášho chlapčeka alebo dievčatko upokojujúcim vibračným pohybom. Funkcia vibrovania jedným tlačidlom je zabudovaná v sedadle a je napájaná 1 C batériou. - Udržujte dieťa v bezpečí vďaka 5-bodovému bezpečnostnému pásu pre väčšiu bezpečnosť. Predný stojan a protišmykové nožičky navyše pomáhajú udržať sedadlo v bezpečí pre novorodencov a staršie deti. - Začnite sa interaktívne hrať so zábavnou hrazdičkou s hračkami. Obsahuje farebnú hrkálku a hračku na naháňanie opičích korálikov, ktoré podporujú dosahovanie, búchanie a jemnú motoriku. Odstráňte hrazdičku s hračkami, aby ste mohli dieťa ľahko dostať dovnútra a von. - Sedadlo má 2 polohy sklonu, aby sa dieťatko držalo presne tak, ako má. - Na čistenie odstráňte podložku sedadla a perte v studenej vode na jemnom cykle. Rám a hračky sa utierajte vlhkou handričkou. - Vyžaduje 1 C (LR 14) batériu (nie je súčasťou balenia).
Rozmery v zmontovanom stave: 59,99 x 49 x 70 cm

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.